Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 25.06.2021

Cyberpunk 2077 görevlerinden Günahkar görevi, Wakako’dan alabileceğiniz bir yan görev. Tabii, diğer yan görevlerde olduğu gibi bu yan görevde de, elinizi biraz kirletmeniz gerekebilir. Wakako size, birini öldürmeniz gerektiğini söyleyecek. Karşılığında da iyi miktarda para verecek. Böylece, Günahkar yan görevi başlamış olacak. Johnny, her ne kadar bu işi sevmese de, işi yapmayı kabul edecek. Sizin de, göreve başlamak için haritadaki işaretli yerde bekleyen Bill Jablonsky’nin yanına gitmeniz gerek. Bill’in geleceği yere gidin ve biraz bekleyin. Kendisi, kısa bir süre sonra gelecek.

Cyberpunk 2077 Günahkar görevi kaç farklı sona sahip?

İşaretli yere gittikten sonra Bill, kendi arabasıyla sizin yanınıza gelecek. Siz arabaya binince de, öldüreceğiniz kişi ile ilgili biraz bilgi verecek. Kurbanın adı, Joshua Stephenson ve kendisi bir katil. Bill ile biraz konuştuktan sonra anlaşılıyor ki, bu adam aslında Bill’in karısını öldürmüş. Doğal olarak, kendisi çok sinirli. Ancak, Bill’in planı işe yarayacak bir plan değil. 12 Zeka seviyesine sahipseniz, Bill’e de bunu söyleyebilirsiniz. Karşılık olarak da Bill, bütün hayatı boyunca, sırf bu anı yaşayabilmek için para biriktirdiğini söyleyecek. Sonuçta, onun bileceği iş.

Yine de, kendinizi aniden bir araç kovalamacasının içinde bulacaksınız. Önünüzdeki araç, NCPD’ye ait bir polis arabası. Polis aracını, araç durana kadar takip edin. Bir süre sonra duracak zaten. Polis aracına yaklaştığınızda da, Joshua’nın aracın içinde olduğunu göreceksiniz. Ne yazık ki, planın içinde bu yoktu. Şimdi, Joshua’nın geleceğine karar verme vakti. Hiçbir şey yapmazsanız, polis, Bill’e ateş edecek. Sonra, Joshua ile diyaloğa gireceksiniz ve diğer görev açılacak. Alternatif olarak, Bill’e yardım edip Joshua’yı oracıkta vurabilirsiniz. Joshua’yı vurursanız, Wakako’dan paranızı alabilirsiniz.

Üçüncü bir seçenek daha var. Ancak, bu seçeneği şu ana kadar yapabilen olmadı. Hemen anlatalım. Polis, Bill’e ateş etmeden önce, arabadan inip polisi vurmanız üçüncü seçenek. Polisin canı çok yüksek seviyede olduğu için böyle bir seçeneğin varlığı kesin olarak bilinmiyor. Denemek, size kalmış. Joshua’yı vurmayıp polis aracına binerseniz görev devam edecek. Joshua, günün kalanını onunla geçirmeniz için size para teklif edecek ve siz de kabul edeceksiniz. Bu noktada, Günahkar görevi son bulmuş olacak. Joshua’yı vurup parayı almak veya ona ne olacağını izlemek, sizin tercihiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.