Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.06.2018

E3 2018 etkinliklerine damga vuran oyunlar arasında en çok öne çıkanlarından bir tanesi de, Cyberpunk 2077’dı kesinlikle. Etkinlik esnasında, oyun için ücretsiz olarak, 2013 yılında oyun için gösterilen fragmandaki kadının figürü dağıtılmıştı. Tamamen ücretsiz olarak dağıtılmış olan bu figürlere etkinliğe katılmayanlar da sahip olabiliyor artık. Fakat, maliyeti biraz tuzlu gibi görünüyor. Zira, etkinlikte ücretsiz olarak dağıtılan figürlere 500 dolar ödeyerek sahip olmak mümkün.

Ücretsiz dağıtılan Cyberpunk 2077 figürleri için 500 dolar isteniyor

Ücretsiz Cyberpunk 2077 figürlerine neden 500 dolar?

Hemen yukarıda görmekte olduğunuz görsel, etkinlik esnasında ücretsiz olarak alınmış fakat eBay üzerinde 500 dolar gibi bir fiyat etiketiyle satılıyor. Bahsini etmekte olduğumuz figür, etkinlikte oyunun deneme sürümünü deneyen herkese dağıtıldı. Zaten ücretsiz olarak dağıtılmış olan bir figüre 500 dolar vermek ne kadar akıl işi, emin olamıyoruz. Fakat, harcayacak bir 500 dolar olsaydı cebimizde, açıkçası fazlasıyla değerdi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.