Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 25.06.2021

Cyberpunk 2077 dünyasında görev yaparken, birçok gidiş yolunuz olabilir. Karakterinizi de, kullanacağınız yola göre geliştirmeniz gerekir. Tabii, Siber Bilgisayar içindeki Hızlı Hack özellikleri de size bir hayli yardımcı olacak. Doğal olarak, hem Siber Bilgisayar’ınızı hem de Hızlı Hack parçalarınızı geliştirmeniz gerekli. Çeşitli Hızlı Hackler sayesinde düşmanlarınızı kör edebilir, kendi tarafınıza çekebilir, birbirlerine saldırtabilir veya aşırı ısındırıp patlatabilirsiniz. Biz de, boş durmadık ve sizler için Cyberpunk 2077 içerisindeki en iyi Hızlı Hack parçaları ve özelliklerini anlattık.

Cyberpunk 2077 içerisindeki en iyi Hızlı Hack parçaları

Hızlı Hack parçalarını kendiniz yapabilir, satın alabilir veya düşmanlardan toplayabilirsiniz. Ancak, Hızlı Hackleri efektif  bir şekilde kullanabilmek için sağlam bir Siber Bilgisayar’a ihtiyacınız var. Stephenson Tech Mk.3 Siber Bilgisayar’ı her ne kadar pahalı dursa da, oyun içerisindeki en kaliteli Siber Bilgisayarlardan biri. Eğer, Siber Bilgisayar konusunda tamamsanız, Hızlı Hacklere geçebiliriz. Ping, Hızlı Hack parçaları içerisinde en basiti ve aynı zamanda en kullanışlısı. Bu parça sayesinde, aynı ağa bağlı tüm düşmanların yerlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca, RAM maliyeti de bir hayli düşük.

Friendly Mode ise bir başka güzel Hızlı Hack parçası. Bu Hızlı Hack ile kameraları ve turretleri kendi tarafınıza çekebilirsiniz. Savaş içerisinde, kameralar sizin için düşmanların yerini gösterirken, turretler de sizin için çalışmış olacak. Short Circuit ise bir tık tartışmalı bir Hızlı Hack. Kendisi tartışmalı çünkü, oyunun başlarında fazla işe yaramayabilir. Özelliği, aynı anda birkaç düşmana hasar verebilmesi. En güzel tarafı da, bu toplu hasarı verirken, düşmanları uyarı durumuna geçirmemesi. Yani, hem birkaç düşmana hasar vermiş olacaksınız hem de sessizce ilerlemeye devam edebileceksiniz.

Overheat de düşmanlarınız için baş belası olabilecek başka bir Hızlı Hack. Adı üstünde, kendisi aşırı ısınma yaratıyor. Bizim tavsiyemiz, bu Hızlı Hack’i robotlar üzerinde kullanmanız. İnsanlar üzerinde de etkili ancak, robotlar üzerinde daha çok işe yarıyor. İnsanlar üzerinde ise diğer Hızlı Hackler ile kombine ederek kullanabilirsiniz. Son ve en sağlam Hızlı Hacklerden birisi de Reboot Optics. Bu Hızlı Hack ile düşmanlarınızı bir süreliğine kör edebilirsiniz. Böylece, istediğiniz şekilde bölümü geçebilirsiniz. Çatışmak, koşturarak gitmek veya kör düşmanları tek tek indirmek size kalmış.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.