Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 25.06.2021

Cyberpunk 2077 içerisindeki eşya yapma özelliği sayesinde, Efsanevi eşya parçaları yapabilir veya bu eşyalara seviye atlatabilirsiniz. Oyun içerisindeki Efsanevi sınıfındaki eşyalar, üçe ayrılıyor. Bu eşyalar; Efsanevi eşya parçaları, Efsanevi eşya geliştirme parçaları ve Efsanevi Hızlı Hack parçalarından oluşuyor. Haritanın değişik yerlerinden parça toplayarak, Efsanevi eşyaları kendiniz yapabilirsiniz. Tabii, bu parçaları bulabileceğiniz özel noktalar da mevcut. Gelin, Efsanevi eşyaları nasıl yapabileceğinize veya nerede bulabileceğinize, birlikte bakalım.

Cyberpunk 2077 içerisindeki Efsanevi eşya parçaları nasıl yapılır?

Oyun içerisindeki Efsanevi eşyaları yapmak için şehrin farklı yerlerinden, parça toplamalısınız. Unutmayın, elinizdeki eşyaları geliştirmek, pahalıya patlayabilir. Çünkü, eşya geliştirmek bir hayli maliyetli bir işlem. Bu eşyaları geliştirmek yerine, mevcut eşyayı parçalayın. Eşyayı parçaladıktan sonra, aynı eşyayı daha yüksek kalitede yapabilirsiniz. Böylece, eşyanızın istatistikleri de yüksek seviyelere ulaşabilir. En kaliteli eşya parçalarını bulmak içinse biraz savaşmanız gerek. Tavsiyemiz, denk geldiğiniz çete savaşlarına mutlaka dahil olmanız. Bu çatışmalarda, çok kaliteli eşyalar düşebiliyor. Aynı zamanda da, Saygınlık kazanmış oluyorsunuz.

Tabii, Efsanevi eşyaları yapmak için yetenek seviyenizin yüksek olması gerekmekte. Yetenekler kısmından, Efsanevi eşyaları yapma özelliğini de açmalısınız. Doğru parçaları da bulmanız gerekmekte. Kaliteli parça düşürebileceğiniz bir diğer yöntem de, drone öldürmek. Oyun içerisindeki drone ve robotlar, kaliteli eşya parçaları düşürebiliyor. Düşmanlardan düşürdüğünüz parçalar ile de, Efsanevi eşyaları üretebilirsiniz. Kaliteli parçalarını elde etmek için son bir yöntem daha var. Ancak, kötü bir haberimiz var. Bu yöntemde, kesenin ağzını biraz açmanız gerekiyor.

Silah satıcılarına gidip kaliteli silahlar alın. Daha sonra da, bu silahları parçalayın. Doğru parçalar ve yetenek seviyesiyle, parçaladığınızdan çok daha kaliteli eşyalar üretebilirsiniz. Buradaki sorun, kaliteli silahların bir tık pahalı olması. Bu yöntem için son yöntem demiştik. Ancak, çok nadir olarak işe yarasa da, bir yöntem daha var. Oyun haritasında gezerken, suç işleyen kişilere denk gelebilirsiniz. Suçluları vurun ve kanıtları toplayın. Daha sonra, kanıtları polise teslim edin. Yaptığınız bu işlem sayesinde, çok çok düşük bir ihtimal de olsa, kaliteli eşya parçaları elde edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.