Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 11.06.2018

Yaklaşık olarak 5 buçuk yıldır beklenilen Cyberpunk 2077, E3 2018 sırasında Microsoft sunumunda tanıtıldı. The Witcher serisinin yapımcısı CD Projekt RED tarafından geliştirilen oyun, Night City adı verilen bir şehir ile bizleri ağırlayacak. Paylaşılan tanıtım videosu ile birlikte uzun bir sürenin ardından oyuncuların karşısına çıkan oyun, YouTube üzerinde oyuncuları heyecanlandırmayı başardı.

Cyberpunk 2077 E3 2018

Tanıtım videosu şimdiden izlenme sayısının yarısı kadar beğeni alan Cyberpunk 2077, yeni tanıtım videosu ile birlikte karşımıza çıktı. Yaklaşık olarak 5 buçuk yıldır beklenilen bu oyun, Cyberpunk teması ile benzersiz bir deneyim sunacak gibi görünüyor. The Witcher serisi ile yakaladığı başarı sebebiyle beklentileri yüksek tutmayı başaran CD Projekt RED, beklentileri yeni oyunu ile karşılayabilecek mi merak ediyoruz.

Microsoft E3 2018 sunumunun sonuna gelinmesi ile birlikte etkileyici bir kesinti girişi yapan Cyberpunk 2077, Night City’i sunmaya hazırlanıyor. Daha kasvetli ve daha karanlık olmasını beklediğimiz Night City’nin neden bu kadar aydınlık olduğunu ise bilmiyoruz. Tanıtım videolarından yapabileceğimiz çıkarımlar, bizlere oyunda bir gece gündüz döngüsü olduğunu gösteriyor. Eğer durum böyle ise, farklı oynanış şekilleri ile karşılaşabiliriz.

E3 2018 sırasında daha fazla Cyberpunk 2077 görecek miyiz?

Her ne kadar Microsoft sunumu sona ermiş olsa da, CD Projekt RED paylaşımlar yapmaya devam edebilir. Oyunun demo sürümünün oynanabilir olduğu söylentileri düşünüldüğünde, yeni haberlerin ortaya çıkacağına kesin gözüyle bakabiliriz. Sonuçta yaklaşık olarak 6 yıldır geliştirilmekte olan bir oyundan bahsediyoruz değil mi? Cyberpunk 2077 ile ilgili daha fazla bilgi ortaya çıktıkça sizler ile paylaşacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.