Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 25.06.2021

Kim demiş arabaların canı yok diye? Gayet de var. Hatta, Night City’deyseniz onlarla konuşabilir, arkadaş bile olabilirsiniz. Peki, ya bu araçlar insanlara içerleyip, isyan ederse ne olur? O zaman, Cyberpunk 2077 görevlerinden Don’t Lose Your Mind görevi, başlamış olur. Night City’nin en kaliteli taksi hizmetlerinden Delamain ve oğullarının bir problemi var. Bu arada, Delamain bir araba. Doğal olarak, oğulları da bir araba. Zaten, bu göreve kadar geldiyseniz, Delamain’nin hikayesini öğrenmişsinizdir. Biz de sizlere, hem görevi nasıl geçeceğinizi hem de sondaki seçimde ne yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Cyberpunk 2077 Don’t Lose Your Mind görevinde çekirdeğe nasıl ulaşılır, çekirdeğe ne yapılmalı?

Delamain binasına girmek için Teknik Kabiliyet seviyenizin 8 olması gerekmekte. Eğer, seviyeniz yetersizse, çatıdaki girişi de kullanabilirsiniz. İçeri giriş yaptıktan sonra, işaretli odaya gidip terminale sızın. Gerekli seviyeye sahip değilseniz, biz size direk şifreyi verelim. 1234 yazarak terminale sızabilirsiniz. Ağlar kısmına girip tüm kapıları açın. Sonraki aşama için yan odadaki terminale gidip, oradaki kapıları da açın. Şimdi, gitmeniz gereken koridorda elektrik kaçağı var. Solunuzda kalan odaya girip, bozuk kaldıraçtaki aracın üstüne çıkın. Buradan, önünüzdeki platforma atlamanız yeterli.

İlerledikten sonra, bir kapak göreceksiniz. Kapağı açın ve Delamain taksisinin bulunduğu yere atlayın. Taksiyi ittirip, altındaki girişi kullanın. Önünüze çıkan koridorda, ilk solu kullanıp yukarı çıkın. Hemen önünüze çıkacak merdivenleri takip edin. Büyük boruları takip edip ulaşacağınız bölgeden, çekirdeğin olduğu yere atlayabilirsiniz. Şimdi, çekirdek ile ne yapmanız gerektiğinize karar vermelisiniz. Çekirdeği parçalayabilir, birleştirebilir ya da sıfırlayabilirsiniz. Birleştirmek, çok yüksek bir seviye istediği için sıfırlamak veya parçalamak arasında kalabilirsiniz.

Çekirdeği birleştirirseniz, Johnny seçiminizden memnun kalacak. Kötü Delamain, şehri terk edecek. Merak etmeyin, taksi hizmeti veren iyi Delamain sizinle kalacak. Çekirdeği parçalarsanız, Johnny sinirlenecek. Kötü Delamain silinecek ancak, taksiler kendi kafasına göre hareket edecek. Çekirdeği sıfırlamayı seçerseniz de, Johnny yine sinirlenecek. Delamain, sizi hatırlamayacak. Seçiminiz ne olursa olsun, her seçimin sonunda Delamain’e ait bir taksi sizin olacak. Seçiminizde Johnny’yi memnun etmeniz, Johnny ile olan arkadaşlık seviyenize ve oyun sonuna etki edecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.