Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 08.07.2021

Cyberpunk 2077 hikayesindeki olmazsa olmaz yapay zekamız Delamain, bizden yardım istiyor. Maalesef, Delamain sistemine yayılan bir virüs yüzünden, tüm Delamain araçları isyana kalkışıyor. Bu araçların kimi ortadan kaybolurken kimi de intihara kalkışıyor. Delamain de, çocuklarının bu virüsten kurtulmasını istiyor. Siz, “Arabanın çocuğu mu olur kardeşim?” demeden, biz söyleyelim. Evet, oluyor. Night City’de olan şeylere pek şaşırmamak gerek. Peki, Cyberpunk 2077 içerisindeki Delamain araçlarının yerleri nasıl bulunur?

Cyberpunk 2077 içerisindeki Delamain araçlarını ararken karşılaşabileceğiniz hatalar

Öncelikle, Delamain’in kayıp araçlarını veya çocuklarını aramanız gereken yedi bölge var. Bu bölgeler; Badlands, Northside (Watson), The Glen (Heywood), Wellsprings (Heywood), North Oak (Westbrook), Rancho Coronado (Santo Domingo), Coastview (Pacifica) olarak ayrılıyor. Bulmanız gereken de yedi araç var. Delamain araçlarını ararken en çok karşılaşacağınız hata, araçların size tepki vermemesi olacak. Yani, araç ile etkileşime geçemeyebilirsiniz. Bu durumda, Delamain’e ait başka bir görevi yapmanız, sorunu çözebilir.

The Glen ve Wellsprings bölgelerindeki araçlarda da ayrıca sorun çıkabilir. Bu bölgelerdeki araçlar ile bir sıkıntı yaşarsanız, önce Norhtside ve Rancho Coronado’daki araçları bulmayı deneyin. Tabii, sunduğumuz çözümler herkes için işe yaramayabilir. Eğer, farklı bölgedeki farklı bir araç ile sorun yaşıyorsanız, yapabileceğiniz bir şey daha var. Sorun yaşadığınız aracın bulunduğu bölgeyi terk edin. Mümkünse, şehrin başka bir köşesine gidin. Dikkat edin, şehrin başka bir köşesine giderken, Hızlı Yolculuk özelliğini kullanmamanız gerekli.

Her Delamain aracına, farklı şekilde yaklaşılmalı. Mesela, intihar etmek üzere olan aracın yanına gidip, onunla konuşmalısınız. Sonra, merkeze kadar ona eşlik etmelisiniz. Amaç, araba kendini yalnız hissetmesin. Ancak, bir başka aracı da havaya uçurmanız lazım. Kimini de takip etmeniz ya da sadece, gidip konuşmanız lazım. Bazı araçlar, sizden garip isteklerde bulunabiliyor. Örneğin, bir bölgedeki araç kafayı yemiş. Gerçi, bunların hepsi kafayı yemiş. Bu deli araç, bahçedeki çiçeklere takmış. Sizden de, bu çiçekleri ezmenizi istiyor. Çiçekleri ezmezseniz, sizinle gelmeyeceğini söylüyor. Şimdiden, hepinize kolaylıklar diliyoruz.

Cyberpunk 2077 haritasındaki Delamain araçlarının yerleri

Badlands Delamain aracının yeri

badlands delamain 1

badlands delamain 2

Northside Delamain aracının yeri

Northside Delamain 1

Northside Delamain 2

The Glen Delamain aracının yeri

The Glen Delamain

Wellsprings Delamain aracının yeri

Wellsprings Delamain araçlarının yerleri

North Oak Delamain aracının yeri

North Oak Delamain araçlarının yerleri

Rancho Coronado Delamain aracının yeri

Rancho Coronado Delamain araçlarının yerleri

Coastview Delamain aracının yeri

Coastview Delamain araçlarının yerleri 1

Coastview Delamain araçlarının yerleri 2

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.