Menü
https://leadergamer.com.tr/uncharted-4-survival-icin-cikis-tarihi/
Cyberpunk 2077 11 Aralık 2016 16:38

Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihi ortaya çıkmış olabilir

Dijital bir mağaza, oyunun çıkış tarihini listeledi.


Birbirinden farklı dallarda pek çok ödül alan, oyuncuları kendine hayran bırakan ve oyun tarihine adını altın harflerle yazdıran The Witcher 3: Wild Hunt’ın geliştiricisi CD Projekt RED’in uzun zamandır üzerinde çalıştığı bir oyun daha var. Yaklaşık 4 yıl önce ilginç bir tanıtım videosuyla duyurulan Cyberpunk 2077 ile ilgili elimizde ne detaylı bilgimiz ne de çıkış tarihi vardı. İsveç merkezli bir dijital teknolojik ürün mağazası, oyunun çıkış tarihini listeledi.

Cyberpunk 2077

Komplett adındaki dijital mağazada, Cyberpunk 2077’nin sayfasına girdiğinizde herhangi bir seçenek bulunmuyordu. Reddit kullanıcılarının dikkatinden kaçmamış olacak ki, bu sayfanın güncellendiğini bildirdiler. Artık bu sayfaya girdiğinizde, çıkış tarihi kısmında 30 Eylül 2017 yazısını görebiliyorsunuz. Ortada dolaşan oyunun çıkış tarihine dair söylentilere ve geliştiricilerin oyunun bir çıkış tarihi olduğunu ancak bunu açıklamadıklarını belirtmesinden yola çıkarak, bu tarihin doğruluk payının yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Sitede yer alan başka bir ilginç bilgi ise, ürünün 2 Şubat 2017 tarihinde kullanılabilir olacağı. Bu da demek oluyor ki, bu tarihte oyundan yeni bir tanıtım videosu; hatta beta testi duyurusu bile görebiliriz. The Witcher 3: Wild Hunt’tan bile daha geniş bir kadroyla geliştirilmekte olan Cyberpunk 2077’nin kesintisiz çoklu oyuncu desteği sunabileceğini biliyoruz. Eğer Komplett’in bizlere sunduğu bu tarih doğruysa, oyunun çıkışına bir yıldan daha az bir süre kalmış demektir. Heyecanlanmaya başlayalım mı, ne dersiniz?

Yaşar Baturalp Editör