Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 11.07.2021

Günahkar ve Asla Sönmeyecek Bir Işık Var yan görevlerini tamamladıysanız, bu yan görev serisinin son görevine gelmişsiniz demektir. Cyberpunk 2077 görevlerinde, oyunun gidişatına etki etmek her ne kadar kısıtlı olsa da, bu yan görev çoğunlukla sizin seçimlerinize göre ilerliyor. Tabii, Günahkar görevinde Joshua’yı öldürmemeniz lazım. Eğer, öldürürseniz, diğer görevleri açamıyormuşsunuz. Biz de bir arkadaştan duyduk… Tabii, Ben Giderken Onlar Kalacak görevine kadar geldiyseniz, biz de sizlere bu görevi nasıl tamamlayacağınızı anlatalım.

Cyberpunk 2077 Ben Giderken Onlar Kalacak görevinde hangi diyaloğu seçmek lazım?

Cyberpunk 2077 görevlerinden, Ben Giderken Onlar Kalacak görevine başlamanız için Fourht Wall BD stüdyosuna gitmeniz lazım. Stüdyoya gittiğinizde, dışarıda büyük bir kalabalık göreceksiniz. Sağ tarafta, polis memuru Vasquez’i bulabilirsiniz. Onunla konuşursanız, size geçmeniz için izin verecek. Stüdyonun film yapma yerinden aşağı inin. Joshua’nın bir posterini göreceksiniz. Posterin bulunduğu yerde duran polis memurunun yanına gidip, konuşun. Ardından, Rachel ile de ufak bir konuşma yaptıktan sonra, Joshua’yı soyunma görebilirsiniz. Bu fırsat, onunla görüşmek için son şansınız.

Burada, dört seçeneğiniz var. İlk seçenek, BD içerisinde yer almayı reddedip, kaydı hiç izlememek. İkinci seçenek, Joshua’yı çarmıha germe kısmında yer almamak ancak, bütün olan biteni izlemek. Üçüncü seçenek, çarmıha gerilme kısmında yer almayı kabul edip, çivileri yeterince çaktıktan sonra, Joshua’yı ellememek. Dördüncü ve son seçenek, Joshua’yı kendi ellerinizle çarmıha germek ve tüm kaydın içerisinde yer almak. Yazının başında, bu görev için seçimlerinize göre değişen sayılı görevlerden, demiştik. Ancak, maalesef görevin sonu için aynı şey geçerli değil.

Bu seçeneklerden hangisini seçerseniz seçin, sonuç değişmiyor. Joshua her şekilde çarmıha geriliyor. Siz, sadece olayın içinde yer alıp almamayı seçebiliyorsunuz. Eğer, Joshua’yı Günahkar görevinde öldürürseniz, bunca zahmete girmeden de paranızı alabilirsiniz. Buraya kadar geldiyseniz, yine de paranızı alacaksınız. İnfazı gerçekleştirip Rachel ile ileteşime geçin. Zaten, son sahnede, kendisiyle kameralar aracılığıyla görüşeceksiniz. Rachel’den paranızı alın ve Joshua’yı bir kenara bırakın. Sonuçta, Joshua kendi kaderini kendisi belirledi. Siz de, yeni maceralara yelken açabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.