Menü
https://leadergamer.com.tr/mario-kart-8-deluxe-puanlari/

Cyberpunk 2077

Yapımcı
Dağıtımcı
Tür
Çıkış Tarihi
Cyberpunk 2077 21 Nisan 2017 8:28

Cyberpunk 2077, baştan geliştirilmeye başlandı

Geliştirici ekip, 2016 senesine kadar yaptıkları her şeyi çöpe attı.


The Witcher serisi ile tanıdığımız CD Projekt RED, sıralar bu seriden çok daha büyük bir rol yapma oyunu üzerinde çalışıyor. Bu oyunun adı ise bildiğiniz üzere Cyberpunk 2077. Bu rol yapma oyunu, ülkemizde de birçok oyuncu tarafından bekleniyor fakat oyun hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz şu an. Oyunun çıkış tarihi bile belli değil. Oyuncular, bu oyunu 2018 veya 2019 gibi beklese de, çıkış tarihini biraz daha ileriye atmak zorunda kalabiliriz. Çünkü yeni ortaya çıkan raporlara göre Cyberpunk 2077, baştan geliştirilmeye başlandı çünkü geliştirici ekip, 2016 senesine kadar yaptıkları her şeyi çöpe attı.

Cyberpunk 2077, baştan geliştirilmeye başlandı

Oyun sektörü hakkında oldukça bilgiyi sahip olan bir kişi, bahsettiğimiz konu hakkında, “CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine projesini bitirdikten sonra Cyberpunk 2077 için atanan oyun yönetmenini değiştirdi. Bu sebepten ötürü de, oyunun ön geliştirilme sürecindeki her şey çöpe atıldı. Bu konuda daha fazla şey söyleyemeyeceğim ve bunları da birer söylenti olarak almanızı istiyorum.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Bu konuda ne yazık ki sizlere aktarabileceğimiz daha fazla bilgi bulunmuyor fakat geliştirici ekibin neden böyle bir karar verdiğini tahmin edebiliyoruz. Tahminlerimize göre, yeni oyun yönetmeni üzerinden geliyor. Oyunun değişen yönetmeni, geliştirilme sürecinin gidişatını beğenmemiş olabilir ve bu yüzden geliştirilme aşaması en baştan başlamış olabilir. Bu oldukça doğal bir durum olacaktır çünkü CD Projekt RED, bu projesine oldukça önem veriyor. Eğer içlerine sinmeyen bir şey varsa, baştan başlamaya üşenmeyeceklerdir gibi düşünüyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör