Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.01.2021

Son zamanlara damgasını vurmuş olan Cyberpunk 2077, bu haberimize de konuk oluyor. Bu seferki haberimiz, Cyberpunk 2077 isimli bu önemli yapımın Atari VCS adındaki konsol ile başarılı bir şekilde açılmış olduğu ile ilgili. Fakat, oynanış kısmı biraz üzücü gelebilir. Öncelikle, hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz videoya göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Zaten, durumun ne olduğunu videoyu izleyerek anlayabileceksiniz en iyi şekilde.

Cyberpunk 2077 Atari VCS üzerinde en azından açılıyor

Oyunun Atari VCS üzerinde nasıl açıldığını merak ediyorsanız, ondan da bahsedelim. Atari VCS’in PC modu yer alıyor. Buradan Windows işletim sistemini yüklemek mümkün. Daha sonrasında ise, geriye sadece Cyberpunk 2077 yüklemek ve oynamak kalıyor geriye. Yani, başarılı bir şekilde açıyor mu? Evet ama oynanış kısmı bir tık yoruyor. Çünkü, FPS açısından hiç sağlıklı durumda olmadığı açık ve net. PS4 tecrübesinin alternatif bir şekilde yaşamak isteyenler için birebir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.