Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.02.2022

CD Projekt RED ekibinin çıkardığı günden bu yana üzerinde çalıştığı Cyberpunk 2077, giderek daha iyi bir hal almaya başlamış gibi görünüyor. Cyberpunk 2077 1.5 güncellemesi çıkışını gerçekleştirerek, oyun içerisinde tat kaçıran birçok soruna el atıyor. Liste, gerçekten aşırı derecede uzun. Durum böyle olunca da, yeni çıkan Cyberpunk 2077 güncellemesinin boyutu da bir hayli yüksek oldu elbette. Bahsini ettiğimiz bu yeni güncelleme, 50GB gibi bir boyuta sahip.

Cyberpunk 2077 1.5 güncellemesi gerçekten çok büyük

PC platformu için, bu yeni 50GB boyutundaki güncelleme ile eklenen şeylerden bir tanesi de, sisteminizi test edebileceğiniz bir araç. Yaptığınız ayarları test ederek, aldığınız performansa göre tekrar ayar çekebilir veya olduğu gibi bırakabilirsiniz. Dahası da, Cyberpunk 2077 artık AMD‘nin SuperResolution FX teknolojisini de destekliyor. Her ne kadar bir sürü düzeltme yapıyor olsa da, içerik olarak da oyuna yeni katılan şeyler bulunuyor. Oyunda artık bazı yeni silahlar ve yeni binalar da eklenmiş durumda. İyileştirme ve düzeltmeler de yapıldı. Steam, GOG gibi platformlardan güncellemeyi indirip, oyunu tekrardan deneyebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.