Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi ertelendi

Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi ertelendi

Çok da beklenmedik bir şey değildi zaten.

CD Projekt RED ekibi tarafından Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi ile ilgili kötü bir haber paylaşıldı. Verilen bilgilere göre yolda olan Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi ertelendi. Bunun da en büyük sebebi, son zamanlarda başlarına gelmiş olan siber saldırılar. Bu sebeple, yakında çıkması beklenilen Cyberpunk 2077’nin 1.2 güncellemesi Mart 2021 ayının sonlarına doğru gelecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Neden Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi ertelendi?

CD Projekt RED ekibi, “Daha önce detaylandırdığımız zaman aralığında Cyberpunk 2077 için Güncelleme 1.2’yi sunmak istiyor olsak da, stüdyonun BT altyapısına yapılan son siber saldırı ve güncellemenin kapsamlı kapsamı bunun ne yazık ki olmayacağı anlamına geliyor, biraz daha zamana ihtiyacımız olacak. Güncelleme 1.2 hedefimiz, önceki güncellemelerin hepsinin ötesinde. Çok sayıda genel kalite iyileştirmesi ve düzeltmesi üzerinde çalışıyoruz ve bunu elde ettiğinizden emin olmak için hala yapmamız gereken işler var. Bunu göz önünde bulundurarak, Mart ayının ikinci yarısında yayınlanmayı hedefliyoruz. Böyle şeyler, paylaşmaktan hoşlandığımız haberler değil, ancak bu güncellemeyi düzgün bir şekilde çıkardığımızdan emin olmak istiyoruz. Zaman yaklaştıkça daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin. Devam eden sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.” dedi.

CD Projekt RED ekibinin başındaki tek bela ve iş zaten bu değil. Aynı zamanda, geçtiğimiz haftalarda çalınan ve satılan kodlar ile ilgili de çalışma yürütüyorlar. İnternet üzerinde bu kodları satanlar veya satmaya çalışanlara DMCA uyguluyorlar. Bu da, yine takip edilmesi gereken ayrı ve önemli bir iş. Bakalım, CD Projekt RED bunca yükün altından en sonunda kalkabilecek mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.