Menü
https://leadergamer.com.tr/pc-toplama-rehberi-kasim-2016/
CW , DC Crossover 28 Kasım 2016 9:57

Dört dizinin birleşeceği The CW etkinliğinden fragman geldi

Süper kahraman dizilerinde seri üretime geçen kanal, dört dizisinin birleşeceği büyük bir etkinlik düzenliyor.


The CW, kanalında minik bir Justice League kurmuş durumda. Supergirl’in de CBS’ten CW’ya geçişiyle kanalda haftanın dört günü süper kahraman dizisi yayımlanır oldu. Haftaya Supergirl ile başlayan kanalda, salı günleri The Flash, çarşambaları Arrow ve perşembeleri Legends of Tomorrow yayımlanıyor. Supergirl’ün sıradaki bölümüyle birlikte kahramanlarımızı büyük bir macera bekliyor. Haberini sezon öncesinden aldığımız DC crossover eventi bu akşam başlıyor!

Kabul etmek gerek, Arrow başta olmak üzere CW dizileri eski tatlarını vermiyor. Genç-ergen kitleye hitap etme çabasından kurtulabilmiş değiller. The Flash, Green Arrow ve Supergirl dışındaki kahramanlar yazının başında bahsettiğim Justice League isminin yanından bile geçmekte zorlanacak isimler. Tüm bunlara rağmen sinemada evren kurmakta hala zorluk yaşayan DC’nin televizyonda geldiği noktayı takdir etmek gerekiyor. The Flash’la Arrow’un birbirlerinin bölümlerine konuk olmalarına şaşırıyorduk, şimdi bu noktadayız. DC/CW işbirliğiyle her hafta birçok kahramanı izleyebiliyor ve işte böyle haftalarda da beraber savaşmalarına tanıklık edebiliyoruz.

Bu akşam başlayıp dört gün sürecek etkinlikte kahramanlarımız uzaylılara karşı birleşiyor. Dominators denilen uzaylı ırkının insanlığı yok etmek gibi klişe bir amacı var. Çizgi romanlarda Dominion olarak da bilinen bu ırk, teknolojide oldukça ileri ve Dominator denilen uzay gemileri var. Fragmanda Dominatorlarla fazlasıyla haşır neşir olacağımız görülüyor zaten. Çizgi roman evreninde arka planda kalan düşmanlardan olsalar da televizyon evreninin şu hali için pek de kötü bir seçim olmadığını söyleyebiliriz. Bakalım 1989 tarihli Invasion! çizgi romanından esinlenilen bu etkinlik nasıl olacak?

Berke Kadam Editör