CSR Racing 2, mobil platformlarda yerini aldı!

CSR Racing 2, mobil platformlarda yerini aldı!

Biraz daha drag yarışına hazır mısınız?

CSR Racing 2, 20 Haziran 2016 tarihi itibariyle IOS ve Android için çıkışını yaptı. İlk oyunu 2012’de piyasaya sürülmüştü ve mobil oyunculara aradıkları araba yarışı heyecanını yaşatmıştı. Yeni oyun CSR Racing 2, aynı temeller üzerinden devam ediyor ama daha gösterişli arabalar ve onlar üzerinde daha fazla hakimiyet ile.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

mclaren-p1-in-csr2-49864-1920x1080

Mobil platformda gerçek bir araba yarışı deneyimi yaşatmak üzerine yola çıkmış ve oyuncular tarafından en çok tercih edilen oyunlar olan Real Racing 3 ve Asphalt’ın yanı sıra NaturalMotion’un geliştirdiği CSR Racing 2, drag yarışları üzerine kurulu yapısı ve kolay oynanışı hedefliyor. İki arabadan hangisinin en kısa sürede bitiş çizgisine varacağını, direksiyon hakimiyeti olmadan sadece doğru zamanlanan vites geçişleriyle belirliyoruz bu oyunda.

İlk oyundan farklı olarak, takometredeki bir yenilik göze çarpıyor. Gösterge üzerindeki yeşil çizgi, ne zaman vites değiştirmemiz gerektiği hakkında bizi bilgilendiriyor ve doğru zamanlamayla yarışlara mükemmel başlangıç yapabiliyor ve rakip arabadan çok daha hızlı ivme kazanabiliyoruz.

csrracing2

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Çevre modellemeleri de çok daha kapsamlı ve detaylı hale getirilmiş. Hava durumu efektleri de eklenen bir diğer özellik, böylece yağmurlu havalarda lastiklerin kayması kuvvetli bir ihtimal haline geliyor. Oyun, 50’den fazla arabaya ev sahipliği yapıyor ve detaylı bir modifiye sistemine sahip. Oyun genel hatlarıyla pek değişikliğe uğramamış, aynı temelleri koruyor. Her zamanki gibi bir hikaye modu mevcut ve bu mod; basamak yarışları, hikaye yarışları ve saygınlığımızı artıracak özel yarışlar üzerine kurulu. Yarışlardan kazandığımız para ile arabamızı geliştirip, daha zorlu yarışlarda boy gösterebiliyoruz.

Yenilik olarak belirtebileceğimiz bir konu, oyundaki “tayfa” sistemi. Tayfamızla beraber özel yarışlara katılabiliyor, sonucunda ekstra saygınlık ve kazanç sağlayabiliyoruz. Çoklu oyuncu modu ise, kendinizi diğer oyunculara karşı test etmek için iyi bir yol.

csrracing2

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

CSR Racing 2, Android ve IOS platformları için ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Oyun içi görüntüleri içeren çıkış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.