CSGOLotto ve sahte reklamları!

CSGOLotto ve sahte reklamları!

Counter-Strike: Global Offensive üzerinden iddia oynamayı çok mu seviyorsunuz? İyi, güzel fakat kandırılıyorsunuz.

Counter-Strike: Global Offensive üzerinden iddia oynuyorsanız ve bu oyunlarınızı CSGOLotto üzerinden gerçekleştiriyorsanız, size kötü bir haberimiz var. CSGOLotto üzerinden sürekli iddia oynayarak çok büyük paralar kazanan 2 YouTube kanalı, TheSyndicateProject ve TmarTn, bahsi geçen iddia sitesinin kurucuları çıktı. Peki, bu sizin için neden kötü bir haber olsun? Hemen açıklayalım!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

maxresdefault

TheSyndicateProject ve TmarTn kanallarının Counter-Strike: Global Offensive iddia videolarını takip ediyorsanız, bu iki kullanıcının da çok büyük paralar kazandığına birçok kez tanık olmuşsunuzdur. Görülen o ki bazı isimler bu durumdan çok şüphelenmiş ve derin bir araştırma yapmış. Bu araştırmanın sonucunda TmarTn, CSGOLotto’nun ana sahibi çıkarken, TheSyndicateProject ise ikinci sahibi çıktı. İşin ilginç yanı ise bu iki YouTube kanalının hiçbir zaman, hiçbir şekilde bu site üzerinde hakları olduğundan bahsetmemiş olması. Buna bağlı olarak, bu iki kanal o site üzerinden sürekli paralar kazanarak Counter-Strike: Global Offensive oyuncularını kendi sitelerine iddia oynatmak için çekti. İddia oynamak için gelen oyunculara ne mi oldu? Tabii ki TheSyndicateProject ve TmarTn kadar başarılı olamadılar. Çünkü sitenin sahipleri değiller, sadece sıradan kullanıcılar!

Haberimizde bahsetmiş olduğumuz bu bilgiler, sizlere belirttiğimiz konunun sadece üst tabakası. Eğer daha detaylı bir şekilde bu konuda bilgilendirilmek istiyorsanız, hemen aşağıdaki videoyu dikkatlice izlemenizi öneriyoruz. Ne diyelim ki? Gizli bir şekilde iddia siteleri açılıyor, bu siteyi açanlar ünlü “Youtuber” oldukları için sitenin videoları çekiliyor, binlerce dolar kazanılıyor bu videoda, bu şekilde milyonlarca oyuncu kendi sahip olduğu sitelere çekiliyor, sahte reklam videoları ile…

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.