Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 12.06.2020

Hepimiz bir kerede olsa CS:GO adlı oyunu duymuşuzdur. Peki nedir bu CS:GO önce oyundan bahsedelim sonra CSGO Wallhack kodu nasıl yapılır anlatalım.

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeleri, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Wallhack Nedir ?

Wallhack, oynadığımız oyunun bir hilesidir. Wallhack, diğer oyuncuları duvar gibi arkasını göremediğimiz nesnelerin arkasındaki oyuncuları görmemizi sağlayan bir hiledir.

CS:GO Wallhack Kodu Nasıl Yapılır

CS:GO hepimiz oynuyoruz ve eğleniyoruz. Arkadaşlarımızla 1vs1 maçları yapmayı seviyoruz. Peki hile indirmeden CSGO Wallhack kodu açabildiğinizi biliyor muydunuz ?. Bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek Wallhack açıp, arkadaşlarınızı şaka yapabilirsiniz.

1. Adımımız oyun konsolunu açmak.

2. Adımımız konsola sv_cheats 1 yazmamız gerekiyor.

3. Adımımız konsola “r_drawothermodels 2″ yazmamız gerekiyor. Ve hilemiz açılmış bulunmaktadır.

Ama Unutmayın bunu rekabetçi ve benzeri sunucularda amazsınız !

Sadece arkadaşlarımızla açtığımız sunucularda açabilirsiniz.

Hile’i kapatmak için konsola girip “r_drawothermodels 1″ yazmanız yeterli olacaktır.

Evet bugün sizlere CS:GO Wallhack kodu nasıl açılır öğrenmiş olduk. Hepinize şimdiden iyi eğlenceler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.