Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.04.2023

Counter-Strike 2 ücretsiz mi? CS2 ücretsiz olup olmayacağı, merak konusu olan bir soru, sonuçta. Birçok önemli sistem ve oyun ögesinde yapılacak önemli güncellemeler göz önüne alındığında, insanların bir fiyat etiketi olup olmayacağını bilmek istemesi mantıklı. Valve'ın duyurusu sayesinde artık Counter-Strike 2'nin ücretsiz olup olmayacağı hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

CS2 ücretsiz mi?

Evet, eğer beta sürümüne erişiminiz varsa, CS2 oynamak şu anda ücretsiz. Yani, elinizde erişim hakkı varsa, kesinlikle tadını çıkarma şansınız var demektir. Bir başka soru da, oyunun çıkışında ücretsiz olup olmayacağı ile ilgili. Şimdi, bir de bu soruya yanıt getirelim.

Counter-Strike 2 ücretsiz mi olacak?

Counter-Strike 2 resmi çıkışından sonra da ücretsiz olmaya devam edecek. Oyun, CS GO'nun 2018'in sonlarından beri mevcut olan ücretsiz yükseltmesi olacak. Yani, bu sorunun cevabı da, tam olarak, "Evet!". Yükseltme, tam çıkışını yaptığında tadını dilediğiniz gibi çıkarma şansınız olacak.

Saygıdeğer nişancı oyununu en yeni teknolojiyle güncelleme çabalarında Valve, oynaması ücretsiz iş modeline bağlı kalarak şüphesiz büyük başarı elde edecektir. CS2 olarak da bildiğimiz Counter-Strike 2 tecrübe etmek, ücretsiz. Bununla birlikte CS GO, oyuncuların satın alabileceği ve başlamak isteyenler için Prime Matchmaking de dahil olmak üzere bir dizi avantaja sahip bir Prime Pass sunuyordu. Bu mekanizmanın Counter-Strike 2'de devam edip etmeyeceği bilinmiyor.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Bu rehber yazımızda, CS2 ücretsiz mi sorusuna yanıt getirdik. Yani, konumuz temel olarak Counter-Strike 2 ve ücretsiz olup olmaması. Bu yüzden, sizlerle öncelikle benzer yazılarımızı paylaşalım. En başta, CS2 sistem gereksinimleri tahminleri rehber yazımız yer alıyor. Zira, oyun çıktığında en çok lazım olacak olan yazı, tam olarak bu olacak. Ardından, CS GO skin koleksiyonu Counter-Strike 2 oyununa aktarılacak mı sorusunu yanıtladığımız bir sorumuz da var. Kesinlikle, kafa karıştıran ve önemli bir soru olduğu fikrindeyiz. Sonra, Counter-Strike 2 Xbox için de çıkacak mı sorusunu yanıtladığımız yazımız da sizleri bekliyor. Siz de, aradığınız birçok sorunun cevabını bu rehber yazılarımızda bulabilirsiniz. Şimdi, (Counter-Strike 2 olarak da bildiğimiz) CS2 ücretsiz mi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.