Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 20.10.2016

Yeni güncellemenin ardından, Inferno yeni yüzüne kavuştu.

inferno_cs_go-600x338

Valve, Counter-Strike: Global Offensive için güncellemelere devam ediyor. En son Valve bünyesinde olmasa bile uluslararası bir turnuvayı kazanarak hepimize milli duygular yaşatan CS: GO Türkiye milli takımımız ve CS: GO'ya gelen sprey güncellemesinin ardından oynamayan oyuncular oyuna daha sıcak bakmaya başlamışken, bir sevindirici haber daha geldi.

Uzun zamandır oynanan haritalardan biri olan Inferno haritası, tıpkı geçtiğimiz dönemde Nuke haritasına olduğu gibi yeniden tasarlandı ve güncellendi. Haritanın karakteristik özelliklerine, iskeletine, temel yapısına dokunmayan Valve, haritanın genel itibari ile görünümünü güncelleyerek daha yumuşak ve modern bir tasarım anlayışını uyguladı. Zamanla eski kalan bütün haritaları güncellemeyi hedefleyen Valve, ayrıca oyuna yeni bir kural getirdi. Artık Inferno haritası ile Valve bünyesinde ki profesyonel e-spor turnuvalarında oynayamayacaksınız. Fakat Inferno, halen Rekabetçi maçlarda oynanmaya devam edebilecek.

Counter-Strike: Global Offensive, 21 Ağustos 2012'de PC için yayımlandı. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.