Crytek ekibinin Hunt: Showdown oyunu için kapalı alfa başlangıç tarihi verildi

Crytek ekibinin Hunt: Showdown oyunu için kapalı alfa başlangıç tarihi verildi

Crytek ekibinin yeni oyununu sonunda deneyebileceğiz.

Zor günler geçirdiği hakkında pek çok habere konu olan Crytek, son yapımı Hunt: Showdown oyununun alfa sürümü kayıtlarına halihazırda başlamıştı. Kapalı alfa şeklinde tasarlanan deneme sürümünü merak eden oyuncular, sisteme girecekleri elektronik posta adresleriyle kayıt yaptırabiliyordu. Şimdi ise ekip, bu oyunun kapalı alfa sürümünün ne zaman başlayacağını duyurdu. Ekipten gelen açıklamalara göre Hunt Showdown, 31 Ocak 2018 tarihinde oyunculara açılacak. Zaten sizlere daha önce sunduğumuz bir haberde, bu sürecin Ocak 2018 içerisinde başlayacağını belirtmiştik. Crytek bizleri yanıltmadı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Crytek Hunt Showdown

Oyunun resmi Twitter hesabından verilen bilgilendirme doğrultusunda, kapalı alfa sürümü için dileyen oyuncular, kayıtlarını yaptırabilirler. Hunt: Showdown alfa sürümünün, 31 Ocak 2018 tarihinde başlayacağını da hatırlatalım. Twitter üzerinden seslenen Crytek, oyunculara, zorlu çatışmalara hazır olmaları gerektiği, avın başlayacağı mesajını veriyor. Ayrıca, kayıt yaptıran oyunculara, Hunt Showdown için kapalı alfa davetiyelerinin, alfa sürümü başlangıç tarihinden önce verileceği bilgisi eklenmiş durumda.

Uzun süren sessizliğin ardından yeniden oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan Crytek, yeni oyununun mümkün olduğunca çok tanıtılması yoluna gidecek gibi görünüyor. Tahminlere göre, Hunt: Showdown kapalı alfa sürümü esnasında, oyuncuların yayın yapmalarına ve oyuna dair videolar paylaşmalarına izin verilecek. Böylelikle oyuna ilgi çekileceği hedeflenmiş olacak, haliyle.

Bilindiği üzere Crytek, birkaç stüdyosunu kapatmıştı. Ayrıca çalışanlarının ödeme alamadığına dair haberlerle gündeme geldi uzun bir süre. Almanya merkezli, başında Türklerin bulunduğu bir firmanın, başarılı günlerine geri dönmesini isteriz tabii ki, ama bu başarıyı yakalayacak, oyuncuların ilgisini çekecek yapımların da görülmesi gerekiyor. Unutmadan hatırlatalım. Hunt Showdown kapalı alfa sürümüne kayıt yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayıp, açılan siteden kayıt oluşturabilirsiniz.


Hunt Showdown
Hunt: Showdown İnceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.