Crytek ekibinin Hunt: Showdown oyunu, erken erişime açıldı

Crytek ekibinin Hunt: Showdown oyunu, erken erişime açıldı

Av başlasın!

Crysis serisinin yapımcısı Crytek tarafından geliştirilen; eşli, çevrim içi aksiyon oyunu Hunt: Showdown, 22 Şubat 2018 tarihi itibari ile Steam üzerinden erken erişime açıldı. Oyun Steam üzerinden 69 liraya satışa sunuldu. Oyunun erken erişime çıkmasıyla birlikte, oyunun yapımcılarından Fatih Özbayram, kapalı betaya katılan bütün oyunculara teşekkür etti ve böyle bir oyuncu topluluğuna sahip oldukları için minnettar olduklarını belirtti. Firma, erken erişim ile ilgili bir video da yayımladı. Videoyu haberin sonunda bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hunt: Showdown oyunu, Steam üzerinden erken erişime açıldı

Oyunun erken erişime ulaşmasının, şirket için bir dönüm noktası olduğu belirten oyunun yönetmeni Magnus Larbrant, “Bizler, hepimiz birer oyuncu,olarak oynamak istediğimiz bir oyun yapmak istedik. Gergin ve karanlık bir atmosferin bulunduğu, bağımlılık yapıcı, korkutucu olan ve gerçekten bir adrenalin kaynağı olan bir oyun ortaya koyduk. Bu oyunu, erken erişim ile birlikte oyuncularımıza sunduk ve onların geri bildirimleri ile oyun deneyimini ileri seviyelere taşıyabileceğiz.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Hunt: Showdown, temele bakıldığında rekabetçi bir avlanma, hayatta kalma oyunu. Ama bu, bildiğimiz avlanma oyunlarından biraz farklı. İki kişilik takımlarla oynadığımız oyunda, harita üzerindeki ipuçlarını toplayarak avımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Fakat oyun bu kadar basit değil. Avımıza ulaşmaya çalışırken, haritada bulunan diğer rakip oyunculara karşı da mücadele içindeyiz. Yüksek risk, yüksek kazanç getirir mottosuyla yola çıkılan oyunda, tek bir hata elde ettiğiniz her şeyi kaybetmenize neden olabilir. Oyunun içeriği bir çok farklılığı barındırıyor.

Çevrim içi aksiyon oyunu, içerisinde bir çok PvE özelliği de barındırıyor. Her karşılaşmanın başında, 2 kişilik takımlardan oluşan en fazla 5 takım aynı harita üzerinde bulunuyor. Her takım, öncelikle belli başlı yaratıkları avlayarak, asıl hedef olan büyük yaratığa ulaşıp onu avlamaya çalışıyor. Eğer bir takım büyük yaratığı avlamayı başarırsa, oyunda bulunan diğer takımların bundan haberi oluyor.  Büyük hedefi avlayan takım alanını korumak zorundayken, diğer takımlar burayı ele geçirmeye çalışıyor ve hayatta kalma mücadelesi başlıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.