Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 03.09.2017

Genelde Tomb Raider oyunları ile karşımıza çıkan Crystal Dynamics, şu sıralar Marvel ile birlikte Marvel’s The Avengers projesi üzerinde çalışıyor. Tabii bu sırada Shadow of the Tomb Raider ile neler oluyor, bilemiyoruz. Fakat Crystal Dynamics tarafından yayımlanan yeni iş ilanlarının tanımlarına bakacaksak, Marvel’s The Avengers projesi üzerinde tüm takım çalışıyor ve oyun gerçekten kaliteli bir AAA olacak. Tüm bunların haricinde, o bahsetmiş olduğumuz iş ilanlarının tanımları, oyun hakkında bizlere yeni bilgiler de veriyor. Yeni bilgilere bakacak olursak Marvel’s The Avengers, çevrim içi temelli, TPS bir oyun olacak. Hulk veya Thor gibi karakterleri TPS olarak kontrol etmek ilginç olacaktır mutlaka.

Crystal Dynamics The Avengers

Crystal Dynamics ekibi öncelikle kendilerine bir baş bölüm tasarımcısı arıyor. Bu tasarımcı, şu an geliştirilmekte olan oyuna çevrim içi oyun özellikleri katacak ve diğer ekip arkadaşlarına da bu konuda yardımcı olacak. Bu pozisyonun detaylı açıklamasında ise, bölüm tasarımcısı ile tasarımcı takımlarının birlikte, TPS bakış açısına sahip, siper temelli bir macera oyunu üzerinde dövüş/savaş mekanikleri hazırlayacağı belirliyor. Crystal Dynamics ekibinin şu an Marvel’s The Avengers geliştirdiğini göz önünde bulundurursak, bu tanım da muhtemelen Marvel’s The Avengers oyununa ait. Yani, Gears of War tarzı bir Marvel’s The Avengers göreceğiz gibi.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.