Crysis Remastered sızdırıldı ve yakında duyurulacaktır

Crysis Remastered sızdırıldı ve yakında duyurulacaktır

Site güncellenmiş olsa da internete düştü bir kere. Gözler resmi açıklamalarda.

Görünüşe göre Crysis Remastered sızdırıldı ve işin daha da iyi kısmı ise, günümüzdeki en sık kullanılan oyun platformlarına geliyor. Yani, Crysis Remastered’ı PC, PS4, Xbox One ve şaşırtıcı bir şekilde Nintendo Switch üzerinde göreceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sizlere bahsini ettiğimiz sızıntı ise, resmi internet sitenin çerez poliçesi sayesinde ortaya çıktı. Yani, söylenti değil, direkt olarak öğrenilen bir bilgi bu. Tabii, daha sonrasında güncellendi bu durum fakat internete bir kere düşmüştü.

Oyun, ilk çıktığı zamanlarda da gerçekten çok harika görünüyordu. Fakat, CryEngine’in ışın izleme teknolojisinden de faydalanacak. Yani, hatırladığımız o gerçekçiliğin üstüne kat kat gerçekçilik ve güzellik eklenecek.

Dahası da, PS4 ile Xbox Series X’in de ışın izleme teknolojisine sahip olması, yolda olan yapımın bu platformlarda da yer alma ihtimalini gözler önüne getiriyor. Elbette henüz Crytek bir açıklama yapmamış olduğu için resmi bilgileri beklemek zorundayız fakat hemen aşağıdaki görseli de görmezden gelemeyiz. Crytek bizleri heyecanlandırmayı gerçekten iyi biliyor.

Crysis Remastered sızdırıldı fakat ne zaman resmi bir açıklama yapılır bilemiyoruz. Tahminen çok yakın bir tarihte duyurusu da yapılacaktır. Gözlerimiz Crytek’te!

Crysis Remastered sızdırıldı

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.