Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.05.2021

Crytek ekibi tarafından muhtemel bir Crysis 2 Remastered sürümüne işaret edilmişti. Şimdi ise, Crytek ekibi tarafından Crysis 2 Remastered sürümüne ait ilk görsel olduğunu düşündüğümüz bir görsel yayımlandı. Bu hızla ilerlemeye devam ederlerse de, haftaya Crysis 2 Remastered’ı resmi olarak duyurabilirler. Hatta, daha bile erken olabilir bu duyuru. Asıl konumuzdan kopmadan önce, hemen aşağıda paylaştığımız görsele geri dönelim.

Crysis 2 Remastered için ilk görsel yayımlandı

Crysis 2 Remastered için ilk görsel çıktı

Bütün bunların yanı sıra, Crytek’in içerisinde dönen belgelere göre Crysis 3 Remastered sürümü de yolda. Yani, yakında Crysis 2 Remastered çıkarsa, gözümüz serinin 3. oyununda olacak. İlk oyundan sonra, yolda olan yapımlarda ne gibi güncelleştirmeler ve iyileştirmeler olacak merak ediyoruz. İlk oyunun Remastered sürümünü zaten sitemiz üzerinde incelemiştik. Yolda olan yapımların neler getireceğini az çok tahmin etmek isterseniz, buraya tıklayarak ona göz gezdirebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.