Crysis 2 Multiplayer’ın X360 Versiyonundan Bir Video

Crysis 2 Multiplayer’ın X360 Versiyonundan Bir Video

Crysis 2’nin multiplayer modunun kapalı beta versiyonu xbox live’da oynanıyor. Bir kullanıcı tarafından çekilmiş oynanış videosunu sizlerle paylaşmak istedik. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beta ne kadar x360’a özel olsa da başka platfromlara sahip kullanıcılar yine de kayıt olsun siteye. Gelecekte diğer platformlar için de bir kapalı beta olması söz konusu.

Videoyu çeken arkadaşımız bütün neredeyse bütün özellikleri göstermiş. Crytek’in grafik bakımından neler yaptığını biliyorduk, artık eminiz. En iyisini en iyi şekilde yapıyorlar. Crysis’in ilk oyununda bütün mekan ormanlık bir alandı. Sadece ağaçlar, odundan yapılma evler, laboratuarlar ve benzeri şeyler vardı. Yeni oyunda sınırlar bayağı bir genişliyor ve bu sefer şehirdeyiz. Büyük bir şehirde.

İlk oyunda kullandığımız giysinin aynısına sahip olduğumuz için yine aynı özelliklere sahibiz. Maksimum güç, maksimum hız, görünmezlik ve benzeri özellikler bunların arasında. Fakat bu giysi sadece bizde değil, karşı karşıya olduğumuz düşmanlar da aynı giysilere sahipler. Yani biz hangi özellikleri kullanıyorsak, onlar da aynılarını kullanabilirler.

Crysis 2, Amerika için 22 Mart ve Avrupa için 25 Mart’da PC, PS3, X360 platformlarına çıkacak.

[pro-player width=’620′ height=’380′ type=’video’]http://www.leadergamer.com.tr/img/flv/Crysis_2_Beta_gameplay.flv[/pro-player]

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın

  1. Doğuş Sezer dedi ki:

    Oyunun Menüdeki Atmosferi harika müzikler grafikler vb.. tam beklediğim gibi..Tek bir şey kalıyor oda oyunu cıkmasını beklemek .. :D