CRYENGINE V’ten etkileyici orman görselleri!

CRYENGINE V’ten etkileyici orman görselleri!

İşte CRYENGINE V'in gücü!

Crytek firmasının geçtiğimiz haftalarda tanıttığı, CRYENGINE V motoru ile yapılmış, harika orman görselleri yayımlandı. Crytek’in, üç boyutlu çevre geliştiricisi şefi olan Finn Meinert Matthiesen ve ışıklandırma sanatçısı olan Damian Stempniewski isimli çalışanları tarafından paylaşılan görsellerde, CRYENGINE V’in gücünü açık bir şekilde görmekteyiz. Ayrıca, CRYENGINE V isimli oyun motorununun isteyen her geliştirici tarafından ücretsiz bir şekilde kullanılabileceğini ve Crytek firmasının aldığı bağışlarla motora yeni özellikler kazandıracağını da hatırlatmakta fayda var. Haberde sözü edilen görseller ise şu şekilde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

4

3

2

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (4)

Bir Cevap Yazın

  1. Ensar DEMİRKOL dedi ki:

    Bunlar sadece oyun için kullanılıyor değil mi? Öyleyse niye bu görsellerdeki grafikleri oyunlarda göremiyoruz yav. Bazı oyunlar bu gerçekliğe yaklaşmıyor bile. Bunu anlayabilmiş değilim. Performans boyut sıkıntı olabilir ama kimse kullanamadıktan sonra ne işe yarıyor ki.

  2. Ryuzuka dedi ki:

    Hocam şöyleki bu derece güzel grafikler haliyle güçlü bir sisteme gereksinim duymakta, buda firmaların satışlarını etkileyeceği için(Herkeste güçlü sistem yok malum) bu denli oyun motorlarının tercih edilmemesindeki en büyük etken budur.

  3. Ensar DEMİRKOL dedi ki:

    Anlatım için sağ ol dostum.Düşününce hak verdim sana.