Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 14.03.2021

Geçtiğimiz günlerde yapılan Paradox Interactive etkinliğinde, Crusader Kings 3 için çıkacak ilk ek paket Northern Lords hakkında bilgi verildi. Bu bilgilerin içinde ek paketin çıkacağı tarih de mevcut. Ancak, bu ek paketin getireceği içerik boyutu, oyuncular arasında tartışmaya yol açtı. Çünkü, esas büyük ek paket, ikinci gelecek ek paket olacakmış. Yani, şu an çıkacak olan ek paket, içerikten daha çok oyunu iyileştirme üzerine olacak. İkinci ek paket, çok sayıda içerik ekleyecek. Üçüncüsü de yine, az sayıda içerik ekleyecek.

Crusader Kings 3 Northern Lords ne zaman çıkacak?

İlk ek paket, 16 Mart 2021 Çarşamba günü çıkışını yapacak. Ek paketin odağında, kuzeydeki krallıklar yer alacak. İskandinav temalı yeni karakterler, hanedan özellikleri, üç boyutlu modeller, müzikler, kararlar, olaylar ve daha fazlası 16 Mart 2021 gününde bizlerle olacak. Artık, kuzeydeki krallıklar yeni hanedan özellikleri sayesinde, yaptıkları baskın ve yağmalardan daha fazla kazanç elde edebilecekler. Bununla birlikte, seçilen özelliğe göre yağmalar, daha fazla prestij de kazandırabilecek.

Crusader Kings 3, Kasım 2020 itibarıyla Steam’de 1 milyonun üzerinde kopya sattı. Bir ay içinde, oyuncular 25 milyon saat oyun süresine ulaştı. Bu süre zarfı içerisinde oyunda; 40.591.268 adet çocuk doğdu, 18.212.157 başarılı suikast yapıldı, 370.305 kişi evcil hayvan sahibi oldu. Sonraki ek paketler için herhangi bir çıkış tarihinden bahsedilmedi. Sadece, ikinci ek pakette çok daha fazla içerik geleceğini biliyoruz. İlk ek pakette fazla içerik olmaması, bazı oyuncuları huzursuz etti.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.