Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.12.2022

Yeni bir videoda 505 Games'in yakında çıkacak mafya oyunu Crime Boss Rockay City'den altı dakikalık bir oynanış gösteriliyor. Yayıncı ayrıca oyunun resmi PC sistem gereksinimlerini de açıkladı. Fakat, bunlardan bahsetmeden önce, sizleri Crime Boss Rockay City oynanış videosu ile baş başa bırakalım. Sonra da detaylara geçeriz.

https://www.youtube.com/watch?v=9eDvTPRohC0&ab_channel=Life28SK

Crime Boss Rockay City oynanış görüntüleri hiç de fena değil

Oyuncular Crime Boss Rockay City'de Rockay City'nin mevcut kralının yerine geçmeyi hedefleyen Travis Baker rolünü üstlenecek. Hırsızlar, ortaklarıyla birlikte nakit para ve uyuşturucudan paha biçilmez eserlere kadar her şeyi çalarken daha fazla eğlenebilirler. Ayrıca PVE co-op çok oyunculu modda dört oyuncuya kadar heyecan verici vuruşlar ve soygunlar yapabilirler. PC özelliklerine göre, PC oyuncuları en azından 16GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1650 veya AMD Radeon RX 570 ile Intel Core i7-4790 veya AMD Ryzen 5 1600'e ihtiyaç duyacaklar. Oyun DX12 API kullanacak ve 90 GB boş sabit disk alanı gerektirecek.

NVIDIA GeForce GTX 1070 veya AMD Radeon RX Vega 56 505 Games tarafından önerilmektedir. Önerilen PC özellikleri 1080p/30fps için değilse, bu gereksinimlerin bu noktada nihai olmadığından neredeyse eminiz. Ayrıca, yazımızı sonlandırmadan önce, bir bilgi daha paylaşalım. Verilen bilgilere göre, yolda olan bu yapım bizleri yakın bir tarihte karşılayacak. Zira, Crime Boss Rockay City çıkış tarihi olarak 28 Mart 2023 tarihi gösterildi. Bakalım, yolda olan yapım bizleri nasıl karşılayacak ve ne kadar başarılı olacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.