Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Aslı Hürüze Arı, Editör Yazım tarihi: 27.05.2021

Sega’nın en değerli stüdyolarından biri olan Creative Assembly, esas olarak Total War strateji oyunları serisi ile tanınsa da aynı zamanda eleştirmenler tarafından çok beğenilen Alien Isolation oyunun yapımcısı. Sessiz sedasız yeni bir proje üzerinde çalışsalar da Creative Assembly ekibi, birkaç yıldır üstü kapalı şekilde yeni FPS oyunundan bahsediyorlar. Bu hafta, Creative Assembly bir kez daha herkese projenin hala devam ettiğini ve gelişimin hızlandığını hatırlattı.

Creative Assembly yeni FPS

Creative Assembly tarafından geliştirilen yeni FPS oyunu nasıl bir şey olacak?

Stüdyo, bir Tweet atarak oyunu temsil eden bir görüntü paylaştı. Görüntüyle birlikte, “Kendinize meydan okumak ve FPS alanında radikal bir şekilde farklı bir şeye damganızı vurmak ister misiniz? Bizim gibi oyunculara taze, eğlenceli ve heyecan verici bir deneyim sunmak istiyorsanız, iş ilanlarımıza göz atın.” mesajını verdi. Atılan Tweet ile yeni yaratıcılar aradığını duyurdu. Aradığı becerilere ve özel deneyime bakılırsa, oyunun yapım ekibi çok iyi yeteneklere sahip olacağa benziyor.

Fotoğrafta görüldüğü gibi birçok gönderme bulunuyor. Pencerenin dışında yüzen Sonic figürü, Sega’nın duvardaki kendi logosu, Super Monkey Ball’un muzları ve hatta Creative Assembly’nin BAFTA kazançları bir silah uğurunda temsil edildi. Çok oyunculu bilim kurgu FPS oyununun, içerisinde bulunan daha birçok gizem için takipte kalmamızı ve merakla beklememizi sağlıyor.

2019 yılında ilk Neill Blomkamp, Creative Assembly’nin yeni FPS oyunlarında perde arkası bakış için stüdyoyu ziyaret etti ve Twitter’da oyunun varlığını doğrulayan bir grup fotoğrafı yayımlandı. Bu fotoğraf, oyunun çıkışını kesinleştirmiş oldu. Yeni çıkacak oyunun kesinleşmesiyle oyuncular için heyecanlı bekleyiş başlamış oldu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.