Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.07.2020

Gerçekten büyük bir oyuncu kitlesi tarafından sevilen Crash Bandicoot serisi, şimdi de mobil platformlara geliyor. Subway Surfers gibi oyunlarla tanımış olduğumuz Runner türü mobil oyunlardan bir tanesi olarak gelecek olan yeni oyunun adı Crash Bandicoot On the Run!.

Crash Bandicoot On the Run! ön kayıtları açıldı

Crash Bandicoot’yun yeni oyununun duyurusu için bir de fragman yayımlandı. Bahsini ettiğimiz fragman hemen yukarıda sizlerle. Oyun mobil platformlar üzerinde olacak. Mobil platformlar derken, aklınıza kesinlikle Nintendo Switch ya da el konsolları gelmesin, direkt akıllı telefonlardan bahsediyoruz. Hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlarda oynanabilir durumda olacak.

Eğer siz de oyun çıktığında denemek istiyorsanız, şimdiden kayıt yaptırabilirsiniz. Android veya iOS cihazınızın market kısmına girerek oyunun adını aratın. Orada, ön kayıtların açık olduğunu göreceksiniz. Bu sayede, oyun kapılarını açtığında ilk oynayanlardan olabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.