Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Nintendo Switch için göründü

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Nintendo Switch için göründü

Gerçek olabilir mi?

Geçtiğimiz yılın haziran ayında PlayStation 4 için çıkışını yapan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, İspanya merkezli oyun satış sitesi olan XtraLife adlı sitede gözüktü. Görünüşe bakılırsa 20 senelik oyun, bu sefer Nintendo Switch platformu için yolda. İlk oyunun çıkışının üzerinden 20 yıldan fazla zaman geçse de, oyun tarihinin belki de en eski türü olan platform türünde başarılı olan sayılı serilerinden biridir kendisi. Naughty Dog tarafından geliştirilen seri, senelerdir sevenleri tarafından oynanıyor. Ayrıca, oyun ilk çıkışını ardından hatırı sayılı bir süre boyunca satış listelerinde güzel yerler edinmişti.  Görünüşe bakılırsa Naughty Dog elini boş tutmamış ve oyunu yeni bir platform için çıkarmaya hazırlanıyor.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Nintendo Switch için göründü

XtraLife adlı oyun satış sitesinde ilk kez ortaya çıkan bir sayfada oyun kapak resmi ile Nintendo Switch platformu için görülüyor. Satış fiyatı ise an itibarı ile 49.99€ olarak belirlenmiş. Hatırlayacak olursak, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, ilk kez 30 Haziran 2017 tarihinde PlayStation 4 için çıkmış ve Metacritic üzerinde ortalama 80 puan alarak piyasaya başarılı bir giriş yapmıştı. Şimdilik hiçbir kaynaktan resmi açıklama gelmedi. Ayrıca oyunun başka platform için çıkacağı bilgisi de henüz elimize ulaşmadı. Ayrıca sitede belirtilen diğer bir bilgiye göre çıkış tarihinin 2018 yılı içerisinde duyurulacağı yazıyor.

Son olarak hatırlatalım, oyun, geçtiğimiz aylarda yaptığımız bir habere göre PC ve Xbox One için çıkacaktı çünkü çeşitli sızıntılar vardı. Çıkış tarihi ise 8 Aralık 2017 olarak verilmişti. Umarız bu platform gelecek çeşitliliği oyunun diğer platformlara çıkmasına vesile olur.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın