Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, 1 sene sonra PC için gelebilir

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, 1 sene sonra PC için gelebilir

Görülen o ki, oyun sonsuza kadar PlayStation 4 konsoluna özel olarak kalmayacak.

30 Haziran 2017 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, ortaya çıkan yeni bilgilere göre sadece 1 sene boyunca PlayStation 4 konsoluna özel olarak kalacak. Best Buy isimli oldukça popüler bir perakendecinin Kanada şubelerinden bir tanesinde fark edilen yeni bir bilgiye dayanarak bunları söyleyebiliyoruz tabii. Dilerseniz bahsettiğimiz bilgiye, kendi gözlerinizle hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, 1 sene sonra PC için gelebilir

Sizlerin de yukarıdan görebildiğiniz gibi, mağazada Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, sadece 1 sene boyunca konsola özel olarak kalacak şeklinde listeleniyor. Bu da demek oluyor ki, 30 Haziran 2018 tarihinde bu oyun PC ve diğer konsollar için de çıkışını gerçekleştirebilir. Aslında böyle bir şey olursa, hiçbir şekilde şaşırmayız çünkü bu oyunun hakları tam olarak Sony çatısı altında değil. Bu yüzden Sony, sadece 1 sene boyunca konsola özel yapmak istemiş, böyle bir anlaşma sağlanmış olabilir. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Activision tarafından dağıtılacağı için PC platformu, oyunun ilk duraklarından bir tanesi olacaktır. Hatta belki, Nintendo Switch için bile görebiliriz bu oyunu.

Peki, sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, PlayStation 4 harici bir platforma gelir mi? Yorumlarınızı bekliyor olacağız. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.