Uzun süredir ertelenen Crackdown 3, yine ertelenmiş olabilir

Uzun süredir ertelenen Crackdown 3, yine ertelenmiş olabilir

Crackdown 3 ile hiçbir zaman karşılaşamayacakmışız gibi hissetmeye başladık.

Oyun sektöründe sürekli ertelenerek bizleri iyice meraklandıran yapımlar, oyuncu kitlesi tarafından genellikle çok da iyi bir şekilde anılmaz. O kadar heyecanlandırıp da bir türlü çıkmayan oyunu ne yapalım? Bizlere en başta Kasım 2017 tarihinde çıkacağı söylenilen Crackdown 3, daha sonra da 2018 yılına ertelenmişti. 2018 yılına geldik, şimdi de görünüşe göre 2019 yılına ertelenecek. En azından, Kotaku ekibinin, oyunun çıkış tarihi ile haşır neşir olan 2 kişiden almış olduğu bilgiler bu yönde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Uzun süredir ertelenen Crackdown 3, yine ertelenmiş olabilir

Crackdown 3 yine ertelenmiş olabilir

Sumo Digital tarafından geliştirilmekte olan Crackdown 3, ilk olarak 2014 yılında karşımıza çıkmıştı. Daha sonra, Microsoft ekibi oyunun 7 Kasım 2017 tarihinde, Xbox One X ile birlikte çıkacağını söylemişti fakat durumlar hiç de öyle olmamıştı. En son olarak, 2018 yılının ilkbahar sezonu içerisinde çıkacağı söyleniliyordu. Anlaşılan, oyun bir kez daha ertelenerek, 2019 yılına kalacak. Oyunun çıkış tarihini bilen 2 kaynak, böyle bir bilgi sızdırmış.

Açıkçasını sorarsanız, haberimize konuk olan bu yapımın bir kez daha ertelenmesi bizleri pek de şaşırtmaz. Zaten yavaş yavaş akıllardaki yerini de kaybetmeye başlamışken, hiç çıkışını gerçekleştirmeyeceği açıklansa bile şaşırmayız. Uzun yıllar boyunca, “İşte geliyor!” diye heveslendirildikten sonra hevesimizin kursağımızda bırakılması, biz oyuncu kitlesi için pek de hoş bir durum değil açıkçası. Bir yerden sonra, “İster çıksın, ister çıkmasın, ne olmuş yani?” tarzı düşüncelere sahip olmaya başlıyoruz. Umarız ki, sızdırılan bu bilgiler yanlıştır ve bizleri efsane ötesinde bir yapım karşılar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.