Counter-Strike: Global Offensive şimdi bir RPG oldu

Counter-Strike: Global Offensive şimdi bir RPG oldu

Eğer Counter-Strike: Global Offensive böyle bir oyun olsaydı, oynar mıydınız?

FPS oyunlarının en popülerlerinden olan Counter-Strike: Global Offensive, şu an Steam üzerinde birçok oyuncu tarafından severek oynanıyor. Bazı oyuncular ise bu oyuna pek sıcak bakmıyor çünkü bu oyuncular, FPS tipi oyun sevmiyor. İşte bu oyuncuların FPS sevgisini ortaya çıkartabilmek için bir YouTube içerik üreticisi, Counter-Strike Global Offensive oyununu RPG tipine çevirdi. Ortaya çıkan sonuç ise muazzamdı. Dilerseniz Counter-Strike: Global Offensive oyununun RPG haline hemen aşağıdaki videodan sizler de göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Counter-Strike Global Offensive

Bu Counter-Strike Global Offensive videosu içerisinde klasik rol yapma oyunlarındaki görev sistemi, ganimet sistemi ve diyalog sistemi bulunuyor. Hatta videonun bazı noktalarında, direkt belli rol yapma oyunlarına yapılmış olan göndermeleri de görebiliyoruz. Mesela, bu göndermelerin en çok belli olanı olanı, The Elder Scrolls V: Skyrim göndermeleri. Her neyse, biz en iyisi sizleri bu video ile baş başa bırakalım. Ardından, video hakkındaki yorumlarınızı da bekliyor olacağız. Sizce bu montaj videosu, başarılı olmuş mu?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oynayacaksanız bu oyunları, PC monitörü olarak kullanabileceğiniz en iyi televizyonlar yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın