Menü
https://leadergamer.com.tr/far-cry-5-esli-oyun-modu/
counter strike global offensive 3 Temmuz 2017 19:34

Bir Counter-Strike: Global Offensive oyuncusu, sabrı ile takımını kurtardı

Anlaşılan sabır birçok şeyin anahtarı.


Counter-Strike: Global Offensive gibi oyunlarda, sabır birçok şeyin anahtarı ve Miikka “suNny” Kemppi, yapmış olduğu hareketle bunu bizlere de ispat etti. Takımı olan Penta Sports, Mouseports‘u B bölgesine bastırmakta sıkıntılar çekiyordu, bu sebeple de Miikka “suNny” Kemppi sabrını konuşturarak bekledi. En doğru zamanda ortaya çıkan Miikka “suNny” Kemppi, hızlı bir şekilde 3 kişiyi öldürerek, takımı Penta Sports‘u kurtarmayı başardı. Fikrimizi sorarsanız, profesyonel oyuncu tarafından yapılan hareketler, izlerken mest edecek cinsten.

Counter-Strike Global Offensive

Bahsini ettiğimiz görüntüleri hemen aşağıda sizlerle paylaştık. İzleyici bakış açısından Miikka “suNny” Kemppi‘nin gereğinden fazla erken çıkıp çıkmamış olması konusunda tereddütte kaldığını da görmek mümkün. Maçın sonucunu merak edenler için de maçın sonucundan bahsedelim. Mouseports ve Penta Sports arasında geçen çekişmeli maç, son tura kadar resmen dip dibe olan bir skor ile geçti, fakat son turda Mouseports, 16-14‘lük bir skor ile galibiyeti hak etti. Peki, sizin de Counter-Strike: Global Offensive oynarken buna benzer bir şekilde ağzınızın açık kaldığı bir anınız oldu mu?

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza, En iyi PlayStation 4 oyunları yazımıza, En iyi Xbox One oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör