Counter-Strike: Global Offensive için anime tarzı jenerik yaptılar

Counter-Strike: Global Offensive için anime tarzı jenerik yaptılar

Counter-Strike ile anime buluştu, ortaya güzel bir jenerik çıktı.

Bir oyunun oyuncu kitlesi bol olunca, onun için hazırlanan materyaller de epey fazla oluyor. Kimi zamanlarda da ortaya çıkan fikirler bizleri hayrete düşürüyor. Haberimizde bahsedeceğimiz bu video da onlardan biri. Aranızda muhakkak anime seven vardır. Bu haberi okuduğunuza göre de büyük ihtimalle Counter-Strike oynamayı seviyorsunuzdur. Peki, ya Counter-Strike, anime tarzı bir televizyon serisi olsaydı? İşte James Comas, tam da bu soruya cevap verir niteliğinde, Counter Strike için anime tarzında jenerik hazırladı. Ortaya da izlemesi son derece keyifli bir video çıktı. Jeneriği hazırlarken de Counter-Strike: Global Offensive versiyonunu baz almış James Comas. Kendisinin, oldukça başarılı bir iş çıkardığını da belirtmek isteriz. Bu çalışmasında, animelerde görmeye alıştığımız hızlı tempo, tam kararında mizah ve fazlasıyla yaratıcılık var. Jeneriğin tümünü bizler keyifle izledik. Sizlerin de izlemesi için, haberin sonunda bahsettiğimiz jeneriği paylaştık. Keyifli seyirler dileriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Counter-Strike: Global Offensive için anime tarzı jenerik yaptılar

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın