Control Foundation genişleme paketi çıkışını gerçekleştirdi

Control Foundation genişleme paketi çıkışını gerçekleştirdi

Control Foundation genişleme paketi artık oyuncularla!

Geçtiğimiz yıl içerisinde bizlerle buluşan Control isimli yapım için Foundation adındaki genişleme paketi en sonunda çıkışını gerçekleştirdi. An itibari ile hem PC hem de PS4 platformlarında kendisini oynamak mümkün.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PC platformları için Epic Games mağazası üzerinde bulunan Control Foundation genişleme paketi, oyuncuları Oldest House tarihine gönderiyor. Jesse, gizemli Kurul tarafından kuruluşun ana kayacında bir durumun ortaya çıktığı konusunda uyarılır. Monolit adı verilen gizemli bir yapı hasar görür ve Astral Plane Foundation’a sızar. Jesse bunu durduramazsa, Oldest House, Kontrol Bürosu ile birlikte, bu istilacı ve bulaşıcı boyut tarafından tüketilecektir.

PlayStation 4 platformunda Digital Deluxe sürüme sahip olan oyuncular, bugün itibari ile Foundation genişleme paketini oynamaya başlayabilecek. Epic Games mağazası ve PS4 üzerinde temel sürüme sahip olan oyuncular ise, 39 TL’ye Sezon Bileti alabilir ve Foundation ile yolda olan AWE sahibi olabilir. Foundation genişleme paketi ise an itibari ile 25 TL’lik fiyat etiketine sahip PC üzerinde.

Bugün tüm platformlarda, oyuncular için geliştirilmiş harita okunabilirliği, yeni Shield Rush yeteneği ve gözden geçirilmiş yetenek ağacını, harcanan yetenek noktalarını ve diğer yaşam kalitesi iyileştirmelerini yeniden paylaştırma seçeneği içeren ücretsiz bir güncelleme mevcut.

PC oyuncuları, NVIDIA DLSS2.0 teknolojisinin kullanıma sunulmasıyla Control’ü her zamankinden daha yüksek çözünürlüklerde oynayabilir. DLSS 2.0, kare hızlarını artıran ve güzel, keskin görüntüler üreten RTX Tensör Çekirdekleri tarafından desteklenen yeni ve geliştirilmiş derin öğrenme sinir ağıdır. Control Fountation genişleme paketi, Xbox One için ise 25 Haziran 2020 tarihinde çıkış yapacak.


Control
Control The Foundation inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.