Menü
https://leadergamer.com.tr/detroit-become-human-e3-2016ya-geliyor/
Conan Exiles 10 Haziran 2016 11:28

Conan Exiles’ın ilk oynanış fragmanı yayımlandı!

Hangimiz Conan olmak istemedi ki?


Bazılarımızın hatırlayacağı bir “Devasa Çok Oyunculu Çevrim İçi Rol Yapma Oyunu” olan Age of Conan’ın yapımcısı, Norveç’li Funcom firması tarafından yeni bir Conan oyunu yapıldığı biliniyordu. Yakın zamanda, oyunun isminin Conan Exiles olarak belirlendiği ve amacın hayatta kalmak olduğu açık dünya bir oynanış sunacağı belirtilmişti.

conan exiles

Funcom tarafından IGN aracılığıyla Conan Exiles için oynanış mekaniklerini içeren bir ön tanıtım fragmanı yayımlandı ve oyunun genel dinamikleri konusunda ipuçları verildi. Kum fırtınaları ve dev canavarlar tarafından işgal edilmiş bir yer olan Hyboria‘da geçecek ve düşmanlarımızı alt ederek hayatta kalmaya çalışacağımız oyunda, binaları yıkmak ya da çevredeki taşı toprağı odunu toplayarak kendi binalarımızı hatta kalelerimizi inşa etmek mümkün olacak.

Hem  tek oyunculu, hem de çok oyunculu olarak hazırlanan, savaş mekanikleri, grafikleri ve fizik motoru ile öne çıkan yapım 13 Eylül 2016 tarihinden itibaren Steam platformunda Erken Erişim olarak sunulacak. Ayrıca tam çıkışını yaptığında yeni nesil konsollara da geleceği belirtilen yapımın, yayımlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

Oktay Fırat Ural Editör