Menü
https://leadergamer.com.tr/pes-2018-en-iyi-deneyim-pc/
Conan Exiles 15 Haziran 2017 12:32

Conan Exiles, Xbox One için çıkış tarihine tanıtım videolarıyla kavuştu

Oyun yeni genişleme paketinin yanında aynı tarihte Xbox One sürümünü de bizlere sunuyor.


Steam Erken Erişim programına dahil oyunlardan birisi olan Conan Exiles, çok yakında yeni genişleme paketine kavuşuyor. Ekran görüntüleri ve tanıtım videoları ile birlikte oyunculara gösterilen bu genişleme paketinin yanında, çok daha büyük bir haber daha geliyor. Oyunun Xbox One sürümü, genişleme paketi ile aynı anda çıkışını gerçekleştirecek. Oyun, 16 Ağustos 2017 tarihinde genişleme paketini PC oyuncularına sunarken, bu konsolda da oyuncular ile buluşacak.

Conan Exiles Xbox One

Funcom tarafından paylaşılan bilgilere göre bu genişleme paketi göre donmuş çayırları, yeni düşmanları, yeni eşya oluşturma formüllerini ve çok daha fazlasını sunacak. Üstelik Xbox One oyuncularının bu genişleme için ayrıca beklemesi de geremiyor. Oyun çıkışını gerçekleştirdiği anda bu genişlemeye sahip olacak. Oyunun bu genişlemesinin oldukça büyük ve detaylı olduğunu görebiliyoruz, aynı anda Xbox One için de çıkış yapması Conan Exiles geliştiricilerinin gerçekten çalıştığını gösteriyor. Yıllardır Steam Erken Erişim programından bile çıkamayan oyunları tanıyoruz ne de olsa.

Biri oyunun çıkış yapacağı yeni platformu, biri de ek paketi tanıtmak ile görevli iki yeni tanıtım videosu bizlere sunuldu. Bu videolar ile birlikte genişleme paketinin içeriğini görebildiğimiz ekran görüntüleri de paylaşıldı. Şu an için Xbox One’da Oyun Önizleme programında olan oyunun, 2018 yılının başlarında Xbox One konsolunda tam çıkışını gerçekleştirmesi bekleniyor. Dilerseniz videoları izleyebilir veya bir sonraki sayfaya ilerleyerek galerimizden ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yaşar Baturalp Editör