Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 27.01.2018

31 Ocak 2017 tarihinde, Steam üzerinden erken erişim sürecini başlatan Conan Exiles, 16 Ağustos 2017 tarihinde de Xbox One üzerindeki erken erişimini başlatmıştı. Bu erken erişim süreçleri, piyasadaki diğer video oyunlarına göre daha kısa sürecek gibi görünüyor. Çünkü yapılan açıklamalara göre Conan Exiles oyununun PC sürümü, 8 Mayıs 2018 tarihinde erken erişim sürecinden çıkacak. Tabii oyunun PC sürümü bu tarihte erken erişimden çıkınca, otomatik olarak PlayStation 4 üzerinde de satışa çıkacak. Ayrıca Xbox One üzerindeki erken erişim süreci de bitecek. Yani efendim; Conan Exiles, PlayStation 4 için ilk çıkışını bahsettiğimiz tarihte gerçekleştirecek. Oyunun PC ve Xbox One sürümleri ise aynı tarihte, erken erişim sürecinden çıkacak.

Peki, bu oyunun erken erişim süreci bitince neler olacak? Geliştirici ekipten gelen açıklamalara göre 8 Mayıs 2018 tarihinde öncelikle Conan Exiles oyununun fiyatı artacak. Oyunun şu an Steam üzerindeki erken erişim fiyatı 30 Dolar. Fakat erken erişim bittiği zaman bu fiyat etiketi 40 Dolar olacak. Yani, eğer bu oyunu şimdiden satın alırsanız, oyunun tam sürümü piyasaya çıktığı zaman %25 kazanç sağlamış olacaksınız.

Tabii Conan Exiles oyununun tam sürüm çıkışı için hazırlanan tek yenilik, fiyat artışı değil. Geliştirici ekipten gelen bir başka açıklamaya göre ise eğer oyunu erken erişim içerisinde satın alırsanız, tam sürüm çıktığı zaman Conan’s Royal isimli bir zırh setinin sahibi olabileceksiniz. Bu Conan’s Royal isimli zırh seti, Conan tarafından, King of Aquilonia olduğu zaman giyilmişti. Yani marka için oldukça önemli bir zırh seti var karşımıza.

Conan Exiles ne zaman çıkacak?

Funcom tarafından geliştirilmiş ve yine Funcom tarafından dağıtımcılığı üstlenilen Conan Exiles, Steam kullanıcılarına göre bir aksiyon, macera, devasa çok oyunculu, RYO, simülasyon, strateji ve erken erişim oyunu. Bu oyun, açık dünya ve hayatta kalma oyunlarının trend olduğu dönemde karşımıza çıkmıştı. Günümüzde bu oyunların trendi geçse de, bu yapıt popülerliğini korumayı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.