Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.10.2018

Conan Exiles, bizlerle bir süre önce buluşmuş olan bir yapım. Kendisini sizler için incelemiştik ilk çıkışını gerçekleştirdiğinde ve inceleme esnasında büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirtmiştik. Bu haberimize konuk olan Conan Exiles, şimdi de Steam Erken Erişim özelliğinden çıktığından beri aldığı en büyük güncellemeyi alıyor. İşin daha da iyi yanı, artık alışmış olduğumuz ek paketlere rağmen, bu büyük güncelleme tamamen ücretsiz bir şekilde oyuncuların beğenisine sunuluyor.

Peki, Conan Exiles güncellemesi bizlere ne sunuyor?

Hem yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, Conan Exiles'ın yeni güncellemesi için yayımlanan bir video. Bizlere, yeni güncelleme içerisinde neler olacağı hakkında bilgi veriyor. 1 dakika 44 saniyelik bir uzunluğa sahip olan Conan Exiles güncellemesi içerisinde yeni pet sistemi, tarım sistemi, yeni bir zindan, çift el saldırı hareketleri, özel oklar, yeni bir din, yeni din eşyaları, yeni bir avatar olan Jebbal Sag gibi şeyler bulunuyor. Tarım sistemi, evcilleştirdiğiniz hayvanların sizin için üretim yapmasını sağlayarak kullanılabiliyor.

Bizlere neredeyse her konuda çeşit çeşit yeni özellikler sunulmuş gibi görünüyor yeni güncelleme içerisinde. Yeni özel oklar, düşmanlarınızını zehirleme, ateşe vermeye, patlatmaya veya kendinizi iyleştirmeye yarayan oklar üretip kullanmanıza yardımcı oluyor. Yeni din sayesinde, video içerisinde de nasıl bir şey olduğunu görebileceğiniz Jhebbal Sag isimli avatarı çağırabilme imkanınız bulunuyor artık. Yine, video içerisinde görebileceğiniz çift el silahlarla saldırı hareketleri de, oyuna eklenen yeni özellikler arasına yer alıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.