Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.07.2021

Relic Entertainmen ve SEGA ekipleri en sonunda resmi olarak Company of Heroes 3 duyurusunu yaptı. Dahası da, Company of Heroes 3 duyurusu yapılırken, oyun için bir çıkış aralığından da bahsedildi. Bunlardan haberimizin ilerleyen kısımlarından bahsedeceğiz elbette fakat ondan önce, göz gezdirmenizi istediğimiz bir video var. Hemen aşağıda yer alan video, Company of Heroes 3 duyurusuna ait. Öncelikle, bu videoyu izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Company of Heroes 3 çıkış aralığı olarak 2022 yılı belirtildi

Verilen bilgilere göre Company of Heroes 3, PC platformu için 2022 yılında oyuncuların beğenisine çıkacak. Eğer olur da oyunu bir an önce denemek isterseniz, Company of Heroes 3 Pre-Alpha Preview adında bir versiyonu, şu anda Steam üzerinde oyuncuları bekliyor. Bir an önce başlamak istiyorsanız, buraya tıklayarak oyunun Steam mağazası sayfasına ulaşabilirsiniz. Company of Heroes 3 Pre-Alpha Preview aşamasına katılırsanız, erkenden oyunu tecrübe etme fırsatı da elde etmiş oluyorsunuz. Tabii, oyunu deneyebilmek için de, Steam hesabınızı, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfada oluşturacağınız ücretsiz hesapla bağlamanız gerekmekte.

Company of Heroes 3 Pre-Alpha Preview aşamasına nasıl katılabiliriz?

  1. Company of Heroes sitesini ziyaret edin ve Play Now’a tıklayın.
  2. Bir Relic Link hesabı oluşturmak için talimatları izleyin veya mevcut Relic Link kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.
  3. Hesabınız oluşturulduktan sonra, bir onay bildirimi için belirlenmiş e-posta gelen kutunuzu kontrol edin.
  4. E-postadaki onay bağlantısına tıklayın ve tam profil kaydınızı tamamlayın.
  5. Yeni oluşturduğunuz kimlik bilgilerini kullanarak oturum açın.
  6. Giriş yaptıktan sonra, Rewards sayfasını ziyaret ederek Steam profilinizi CoH-Development hesabınıza bağlayın ve ardından Company of Heroes 3 Pre-Alpha Preview hakkınızı talep edin.
  7. Steam kitaplığınıza geri döndüğünüzde Company of Heroes 3 Pre-Alpha Preview orada olacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.