Community’nin 6. sezonu iptal edilmedi!

Community’nin 6. sezonu iptal edilmedi!

"Six seasons and a movie" gerçek olabilir!

Community dizisini izleyenler bilir, “Six seasons and a movie” diye dizilerin aralarında dizilerinin altı sezon olacağını ve bir film olacağını söyleyen oyuncular geçtiğimiz aylardaki şok bir kararla dizinin gelcek sezonunun iptal edildiğini söylemişti. Community izleyicileri haliyle bu denli kaliteli bir yapımın (abi Community çok bozdu yaa) iptal edilmesine ben de çok üzülmüştü. İşte bu sevindirici haber Dan Harmon tarafından duyuruldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

community

2009 yılından beri çekilmiş 5 sezon… Kimi zaman yönetmen Dan Harmon gitti, kimi zaman Chevy Chase. Son sezonuyla bekleneni veremese de Community‘nin iptal edilmesini hiçbirimiz hoş karşılamamıştık. Sevindirici haber Dan Harmon tarafından geldi. Dizinin yeni yani altıncı sezonu artık NBC‘de değil Yahoo!‘da yayınlanacak. 13 bölümden oluşacak altıncı sezonun bölümleri her zaman olduğu gibi haftalık olarak yayına girecek.

Bu konu hakkında Dan Harmon şunları söylüyor, “Community‘nin altıncı sezonunun Yahoo‘da yayınlanacak olmasından çok hoşnudum. NBC‘ye ait olan sitcom dizimizi Yahoo‘da online olarak yayınlıyor olacağımıza şaşırıyorum.”

Community izleyen oyuncularımız var mı aramızda? Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Açıkçası ben çok mutlu oldum bu habere ve altıncı sezonu iple çekiyorum.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın