Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ferhat Can Koyuncu, Editör Yazım tarihi: 26.06.2021

PES 2022 için çevrim içi performans testlerine devam eden Konami, yeni bir video oyunuyla bizleri şaşırttı. Maalesef Konami’den Silent Hill oyunu bekleyenler, beklemeye devam edecekler. Konami’nin yeni suç gizem oyunu Crimesight duyuruldu. 2 ile 4 kişi arasında oynanabilecek oyuncuların sadece suçluyu değil, aynı zamanda kurbanı da anlaması gerekecek. Oyunun tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Crimesight duyuruldu ve detaylar verildi

CrimeSight, 2075 yılında, çoğu suç eylemini gerçekleşmeden önce tahmin edebilen yüksek veri toplama ve analiz yazılımı sayesinde dünya çapında suçların %90 oranında azaldığı bir zamanda Londra’da geçiyor. Bu barışçıl gelecekte Sherlock ismini verdikleri yapay zeka bir suçu tahmin ediyor ve sistem mimarlarının bu suçu araştırması ve önlemesi bekleniyor. Ancak ipuçlarını takip etmek tehlikeyi sezmek gerçekten zor çünkü kötü tarafında Moriarty adında Sherlock kadar güçlü bir yapay zekaya sahip.

Sherlock tarafı, hedefin kim olduğunu bulmalı ve onları dört gün boyunca hayatta tutarken, aynı anda katilin kimliğini de ortaya çıkarmalıdır; Moriarty Takımı, kötü adama bir silah vermeli ve ardından cinayetin işlenebilmesi için onları hedefle aynı odaya, görüş alanında başka kimse olmadan koymalıdır. Henüz bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, resmi web sitesinde Crimesight için Kapalı Beta için kayıtlar açıldı. Dilerseniz Kapalı Beta sürecine kayıt olarak oyunu deneyimleyebilirsiniz. 10 Temmuz 2021 tarihine kadar açık kalacak. Kapalı Beta ise 25 Haziran 2021 ile 11 Temmuz 2021 tarihleri arasında sürecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.