Menü
https://leadergamer.com.tr/gh-sevenlere-mujde-guitar-hero-6-bomba-gibi-geliyor/
15 Mayıs 2010 23:48

Cod 4 Multiplayer Yeni Eklentilerle Bomba Gibi Geliyor

Türk oyuncularının en çok tercih ettiği multiplayer FPS oyunlarından biri olan Call Of Duty 4: Modern Warfare, oyuncular sayesinde inanılmaz sahneler ve heyecanlarla multiplayer dünyasını […]


Türk oyuncularının en çok tercih ettiği multiplayer FPS oyunlarından biri olan Call Of Duty 4: Modern Warfare, oyuncular sayesinde inanılmaz sahneler ve heyecanlarla multiplayer dünyasını kasıp kavuruyor.Yeni eklentiler olacağını ve yeni modlar ekleneceğini belirten ACTIVISION “Call of duty 4 multiplayer versiyonu diğer serilerin multiplayer versiyonlarından çok daha fazla tutuluyor. Biz de bunu göz önünde bulundurarak yeni eklentiler, bölümler ve modlar çıkartacağız.” diye konuştu.

Son zamanlarda yazin gelmesiyle artışta bulunan Cod 4 maçları gayet çekişmeli gidiyor.Clanlar kuruluyor, adamlar toplanıyor, antrenmanlar yapılıp maçlara çıkılıyor… Biz de bu oluşumun önde giden clanlarından biri olan [SFI] taglı Semper Fidelis clanı lideri “Schh” lakaplı  Szandor Webber ile röportaj koparmayı başardık.

İşte o röportaj:

LeaderGamer: Call Of Duty 4, oyuncuların değimiyle Cod4 sizin ve clanınız için neler ifade ediyor?

Schh: Cod 4 Türk oyuncuları için bir başyapıt haline gelmeyi başarmış bir oyun. Bizim clanımız yani Semper Fidelis bu oluşumun önde gelen clanlarından bir tanesi. Ayrıca bizim için bu bir oyun olmaktan ziyade artık bir kardeşlik grubunun toplu olarak eğlenceli vakit geçirebilmesi için yaratılmış bir platform haline geldi.

LeaderGamer: Bugüne kadar kaç maç yaptınız?

Schh: Tam sayı olarak bilmiyorum. Fakat her biri alanında lider maç kadromuz ile bu güne kadar yaptığımız hiç bir maçı kaybetmedik.

LeaderGamer: Oyuna ilk olarak nasıl başladınız?

Schh: Cod 4 piyasaya ilk sürüldüğünde o gün hemen gittim aldım. Singleplayer modunu bitirmem çok uzun sürmedi yanılmıyorsam yaklaşık olarak 6-8 saat sürmüştü. Ertesi gün multiplayer oynamaya başlayarak kendime rakip olarak yapay zeka yerine gerçek insanları kullanmamla daha da geliştirebileceğimi düşündüm ve böylelike oyuna başladım.

LeaderGamer: Clanınızın adı olan “Semper Fidelis”, kısa adıyla “Semper Fi” ne anlama geliyor ve sizin için ne ifade ediyor?

Schh: Semper Fidelis US ARMY’nin bir kolu olan Marines Birliği’nin sloganıdır ve “Her Zaman Sadık” anlamına gelir. Sivil hayatta ise bu 2 kelime “Arkadaşlarının iyiliğini herşeyin üstünde tutma” anlamını taşır.Bizim açımızdan SFI yani Semper Fidelis kardeşliğimizin temeli, hepimizin yaşam biçimidir.

LeaderGamer: Son olarak clanınızla maç yapmak isteyen diğer grupların sizinle iletişime geçebileceği server ip si ya da internet sitesi var mı?

Schh: Xfire üzerinden benimle iletişime geçebilirler (xf: schizoph) ayrıca server ip miz: 77.92.149.153:28960

LeaderGamer Editör