Türkiye

Coco, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ile partiye katılıyor

Coco, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ile partiye katılıyor

Geçmişe sıkı bir yolculuk yapmaya hazır olun, Crash Bandicoot’un en sevdiğiniz keseli hayvancıkları geri dönüyor!

Geçmişe sıkı bir yolculuk yapmaya hazır olun, Crash Bandicoot’un en sevdiğiniz keseli hayvancıkları geri dönüyor! Activision Blizzard, Inc.’in (NASDAQ: ATVI) sahibi olduğu Activision Publishing, Inc. Crash’in zeki ve neşeli küçük kız kardeşi Coco’nun ilk kez Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’de oynanabilir olacağını duyurdu. Oyuncular Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ile seriyi başlatan ilk üç oyun olan Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot 3: Warped‘da Crash veya Coco rolünde göz alıcı görseller eşliğinde nostaljik bir yolculuğa çıkabilecekler. E3 katılımcıları bu ünlü ikiliyi Güney Salonu lobisindeki N. Sane Crash Experience’ı ziyaret ederek Activision’ın kurmuş olduğu demo istasyonlarında bizzat deneyebilecek ve eski ve yeni Crash Bandicoot hayranlarını davet eden bu standda günlük hediyeler de kazanabilecekler.

Coco, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ile partiye katılıyor

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’deki üç oyunda da oyunculara Coco rolünde oynama imkanı vermekten büyük heyecan duyuyoruz” diyor Vicarious Visions stüdyo şefi Jennifer Oneal. “O yalnızca Crash’in küçük kız kardeşi değil, kesinlikle hafife alınmaması gereken bir karakter. Amacımız Crash hayranları ve seriyle yeni tanışacak olanlar için modern bir Coco yaratmaktı ve oyuncuların Coco olarak oynamaya bayılacaklarını düşünüyoruz.”

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’nin yenilenmiş halinde Coco, Time Twister’ı hackleyerek zamanda geriye doğru bir yolculuk yapıyor ve Crash’e önceki maceralarında yardım ediyor. Oyuncular üç oyunda da tamamen oynanabilir bir karakter olacak olan Coco ile Crash arasında istedikleri zaman geçiş yapabilecekler. Her iki karakter de N. Sane’e has yeni özel hareketlere de sahipler! Crash düşmanlarını vücuduyla ezebilirken, Coco da düşmanlarını bacaklarını kullanarak saf dışı bırakabilecek. Serinin hayranları bu yeni hareket ve animasyonlara, özellikle de boş dururken Crash ile dans etme gibi hareketlere bayılacaklar.

Activision bir süre önce yeni Crash üçlemesinin neredeyse tamamlanmış halini Naughty Dog’a getirdi ve üç oyunu da oynadım,” diyor Naughty Dog başkanı Evan Wells. “Vicarious Visions orijinal oyunların verdiği hissi ve ruhunu korumak için inanılmaz özen göstermiş ama görselleri de günümüz standartlarına çekerek oyunu çok daha keyifli hale getiren yeni özellikler eklemeyi başarmış.”

Oyuncular 90’lardaki çok sevdikleri video oyun ikonlarını bu tamamen yenilenmiş oyun koleksiyonuna görmeye bayılacaklar . Vicarious Visions tarafından geliştirilen Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PlayStation 4’ün özelliklerinden faydalanıyor ve yeni aydınlatmalar, animasyonlar, dokular, modeller ve yenilenen sinematikleri “N. Hanced Fur-K” ve PS4 Pro HD kalitesinde sunuyor.

Tam analog kol desteği, birleşik kayıt sistemi ve kontrol noktası sistemi sayesinde yeni oyuncular da bu klasik maceraları rahatça oynayabilecekler. Geliştirilmiş bonus bölümler ve zamana karşı yarışlar ise bu epik üçlemeyi en sıkı Core hayranları için bile zorlaştıracak. Oyuncular çevrimiçi liderlik sıralamaları sayesinde arkadaşlarına ve dünyadaki diğer oyunculara karşı ne durumda olduklarını da görebilecekler.

Activision ve Vicarious Visions, Crash’in mirasını üçleme boyunca çeşitli yollarla onurlandırıyor: içinde bolca didgeridoo, ksilofon ve bas bulunan ve tamamen yenilenmiş oyun müzikleri, aralarında Jess Harnell, Lex Lang ve Debi Derryberry gibi isimlerin de bulunduğu orijinal Crash Bandicoot oyunlarını seslendiren tanıdık sanatçılarından yeni diyaloglar bunlardan yalnızca birkaçı.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın