Clueless Gamer ile Kate Upton, Cuphead oynadı

Clueless Gamer ile Kate Upton, Cuphead oynadı

Clueless Gamer, Kate Upton ve Cuphead, muhtemelen bu dünyada, yan yana görebileceğimiz son 3 isim.

29 Eylül 2017 tarihinde PC ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek olan Cuphead, bu sefer Clueless Gamer konuğu oldu. Clueless Gamer, bu oyunu Kate Upton ile eşli oyunculu bir şekilde oynadı ve ortaya inanılmaz eğlenceli görüntüler çıktı. Dilerseniz bu görüntülere, sizler de haberimizin en altındaki videodan göz atabilirsiniz. 12 Temmuz 2017 tarihinde YouTube üzerinden yayımlanan bu video, Kate Upton isminin de konuk olmasının verdiği etki ile, izlerken gerçekten oldukça eğlendirdi bizleri.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Clueless Gamer ile Kate Upton, Cuphead oynadı

E3 2017 etkinliklerine şöyle bir göz gezdirdiğimizde, açık ara en iyi gösterimlerden bir tanesinin kesinlikle Cuphead olduğunu görüyoruz. Eski çizgi filmleri anımsatan akıcı ve eğlenceli tarzı ile, oynanış açısından sunmuş olduğu özgürlük ve müthiş ötesi sesleri ile kalbimizi çalmayı başarmıştı. İlk duyurusundan bu yana takip ettiğimiz, fakat maalesef yeteri kadar haberi yapılmamış bir yapım olan Cuphead‘in sadece Xbox One ve PC sürümlerinin bulunacak olması konusunda geliştirici ekipten bir açıklama geldi. Cuphead‘in geliştirici ekibi StudioMDHR, “Evet, bu oyun sadece Xbox One ve PC‘de olacak. Muhtemelen bir Mac sürümü ve daha sonrasında Linux sürümü de olacak.” şeklinde açılamada bulundu. Ardından, “Cuphead, ağırlıklı olarak bölüm sonu canavarları odaklı klasik bir koş ve vur oyunu. Oyun, görsel ve ses olarak 1930‘lu yılların çizgi filmlerinden ilham alınarak yapıldı. Ayrıca, geleneksel el çizimi animasyonlar, sulu boya ile çizilmiş arka plan ve orijinal caz kayıtları da oyun içerisinde bulunuyor.” diyerek oyun hakkında da özet bir bilgi verildi.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın