Cloud Imperium Games, finansal durumları hakkında açıklamalar yaptı

Cloud Imperium Games, finansal durumları hakkında açıklamalar yaptı

150 milyon dolar bağış alan Star Citizen oyununun durumu, bakalım nasılmış? Cloud Imperium Games açıklamayı yaptı.

Geçtiğimiz gün sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde Star Citizen oyunundan bahsetmiştik. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre 150 milyon dolar bağış alarak hayata geçen Star Citizen oyununun geliştirici ekibi Cloud Imperium Games, finansal sıkıntılar yaşıyordu ve bu yüzden bankadan yüklü miktarda kredi çekmişti. Bu kredilerin geri ödenmemesi durumda ise banka, Star Citizen ile alakalı olan her şeyi kendi eline geçirebilecekti. Tabii bu bilgiler, sadece belgelere bakılarak söyleniyordu. Ortada resmi bir açıklama yaptı. Bugün ise Cloud Imperium Games, finansal durumları hakkında açıklamalar yaptı. 150 milyon dolar bağış alan Star Citizen oyununun durumu, bakalım nasılmış? Cloud Imperium Games açıklamasının detaylarına, haberimizin devamından göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Cloud Imperium Games, finansal durumları hakkında açıklamalar yaptı

Cloud Imperium Games açıklamalarına göre ortada ciddi bir durum yok. Evet, geliştirici ekip bir banka ile anlaşmış fakat bunların sebebi, Brexit ve yıl sonuna doğru ödenmesi gereken bazı vergiler. Açıklamalara göre geliştirici ekip, hiçbir finansal sıkıntı çekmiyor ve her şey yolunda. Görülen o ki, her şey basit bir yanlış anlaşılmaymış ve muhtemel bir Brexit ile doğabilecek para birimi krizine karşı, geliştirici ekibin önlem almasıymış.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın