Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 18.12.2016

Silent Hill ve Assassin's Creed oyunlarından tanıdığımız Climax Studios, yeni sörf oyununu duyurdu.

Silent Hill: Shattered Memories ve Assassin's Creed Chronicles üçlemesinin geliştiriciliğini üstlenen Climax Studios, sörf temalı yeni oyunu olan Surf World Series'i duyurdu.

Ubisoft'un ekstrem sporları konu alan oyunu Steep'ten sonra, bu kategorileri sevenler için güzel bir oyun daha geliyor: Surf World Series. Tekli oyuncu modunda 45, çoklu oyuncu modunda 16 farklı mod ve yarışa sahip olan Surf World Series, Hawaii ve Portekiz'de dahil olmak üzere Dünya üzerindeki 5 önemli sörf noktasında geçecek. Climax CEO'su Simon Gardner oyunun duyurusu sırasında "Sörf teması uzun süredir oyunlarda kullanılmıyor. En azından çok rastlamıyoruz. Sörf hayranları için dalgaları yönetebilecekleri ve yüksek rekorlar kırabilecekleri eğlenceli bir oyun hazırlamak istedik. Bu oyun ile birlikte sörfçüler, tahta ve dalgalarını muazzam bir uyum içinde yönetebilecekler." ifadelerinde bulundu.

Surf World Series, 2017 yılında PC, PS4 ve Xbox One için yayımlanacak. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz. VG247 Türkiye’yi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.