Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 24.07.2020

Colossal Order tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan Cities Skylines, dünyanın en popüler tek oyunculu açık uçlu şehir kurma oyunudur. Son günler de iyice popüler olmaya başlayan oyun internette oldukça aranmaya başladı ve neredeyse bütün oyuncular Cities Skylines sistem gereksinimleri ve kaç gb olduğunu internette arattı. Bu yazımızda sizlere oyunun sistem gereksinimlerinden bahsedeceğiz.

Cities Skylines Sistem Gereksinimleri – Kaç GB?

Dünyanın en popüler açık uçlu şehir kurma simülasyonu olan Cities Skylines, 2015 yılında piyasaya çıktığı için sistem gereksinimleri de biraz eski oluyor. Oyunun fazla grafik kalitesi ve herhangi bir efekti olmadığı için sistem gereksinimleri orta-eski halli bilgisayarlar için oynanabilir oluyor. Gelin şimdi sistem gereksinimlerine bakalım.

Minimum Sistem Gerekesinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7/8.1/10 64 Bit

İşlemci : Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 6400+

Grafik Kartı : NVIDIA GeForce GTX 260 veya ATI Radeon HD 5670

Bellek : 4 GB RAM

HDD : 4 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7 /8.1 /10 64 Bit

İşlemci : Intel Core i5-3470 veya AMD FX 6300

Grafik Kartı : NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870

Bellek : 6 GB RAM

HDD : 40 GB

Sistem Gereksinimi Nedir?

Sistem gereksinimi, bir yazılım veya oyunun sisteminiz üzerinde çalışabilmesi için gerekli olan yazılım ve donanım ihtiyaçlarıdır. Tüm programlar veya uygulamalar işletim sistemleri de dahil olmak üzere çalışabilmek için bazı yazılımsal ve donanımsal ihtiyaçlara gerek duyarlar. Sistem gereksinimleri paket halinde satılan ürünlerin arka etiketinde belirtilirken ürünün sanal olması durumunda üreticinin sayfasında veya indirme sayfasında belirtilebilir

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.